full screen background image

Hadovitá v Michli: moderní rezidence pro pohodové bydlení

Pro kvalitní život člověk nutně potřebuje bydlení. To si obvykle vybíráte podle toho, co vám více vyhovuje – jestli je to spíše venkov, nebo dáváte přednost městskému životu. Ten v Praze je v mnohém pohodlný, protože nabízí vše, co člověk potřebuje, v blízkém dosahu.

 

Volné byty na ulici Hadovitá

Jestliže se rozhodnete pro bydlení v Praze, budete potřebovat projít nabídky realitních kanceláří na volné byty určené k prodeji. K dispozici je ovšem i nová výstavba, jež zahrnuje vesměs moderní byty v atraktivních lokalitách. Jednou z nich je také Michle, která nabízí klidné prostředí a byty s dostatkem přirozeného světla. Pohodové bydlení v Praze Michli je ideální pro toho, kdo hledá městský byt s hezkým okolím a blízko centra hlavního města.

 

Moderní i původní zástavba na jednom místě

Hadovitá je ulice v Michli, jež se skutečně esovitě vlní jako had. Prochází čtvrtí, kde najdete moderní zástavbu vedle té původní, jež dohromady tvoří dokonalý celek. Nové byty Praha 4 v rezidenci na ulici Hadovitá jsou určené jak pro jednotlivce, stejně jako pro rodiny s dětmi, které v nich najdou pohodové prostředí pro svůj život a výchovu dětí. Protože v blízkosti rezidence se nachází Kunraticko-michelský les, je možné se plně věnovat také venkovním aktivitám, jako je běh, turistika nebo jen obyčejné rodinné vycházky v neděli odpoledne.

 

Pohodové bydlení v moderní rezidenci

Nečekejte, až bude prodej bytů v Praze na Hadovité u konce a na vás nezůstane ani jediný. Atraktivní adresa láká zájemce, tudíž je třeba si pospíšit. Projděte si nabídku jednotlivých bytů, jež mají různou dispozici od velikosti plochy 30 až po 100 metrů čtverečních. Součástí rezidence budou také suterénní garážová stání pro jednotlivé byty a sklepní kóje. Vše potřebné tedy bude na jednom místě tak, aby se v rezidenci pohodlně bydlelo.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *