full screen background image

Zelená žirafa myslí na pohodlí dětí

,,Zelená žirafa“ je jeden z největších dodavatelů dětských kočárků a hraček na Českém trhu. V našem širokém sortimentu má zákazník možnost najít například kombinované kočárky Adbor, kombinované kočárky Baby Merc, kombinované kočárky EasyGo, kombinované kočárky Baby Group, Babysportive a další. Dále máme v nabídce dětské autosedačky, houpačky pro děti, hračky, nábytek do dětských pokojíčků a spoustu dalšího zboží. U nás nakoupíte bezpečně, z pohodlí domova a za velice příznivou cenu. Patříme mezi nejlevnější prodejce dětských kombinovaných kočárků v ČR. Přesvědčte se sami a vyberte si jeden z našich skvělých produktů.

 

Kvalita a bezpečí v hlavní roli

Prodáváme pouze ty nejbezpečnější produkty, jež splňují nejpřísnější normy EU. Při nákupu kombinovaných kočárků nad 5 000 Kč máte u nás zajištěnu dopravu zdarma. Navíc máte jedinečnou příležitost nakoupit kombinované kočárky Euro-Cart, kombinované kočárky Expander, kombinované kočárky Krasnal, kombinované kočárky Kunert a ostatní naše zboží také po telefonu. Sledujte nás na facebooku a mějte přehled o různých akcích a soutěžích. V sekci dětských kočárků ale najdete i kočárky pro dvojčata, golfové kočárky, výhodné komplety a doplňky ke kočárkům, jako například fusaky, rukávníky, tácek na kočárky, led světla, anebo třeba držák na lahev.

 

Nakupujte u nás výhodně!

Jsme zavedenou českou firmou s dlouholetou historií, datující se až do roku 2010. Specializujeme se na dovoz a následný prodej kvalitních dětských kombinovaných kočárků výhradně ze zemí EU. Svým zákazníkům nabízíme ty nejnižší ceny a naše produkty splňují všechny normy, evropská nařízení a certifikace. Podívejte se sami na prvotřídní nabídku kombinovaných kočárků RIKO, kombinovaných kočárků teddy Bart-Plast, kombinovaných kočárků Vega, anebo kombinovaných kočárků ValcoBaby. Všechny naše produkty odebíráme přímo od výrobců a můžeme vám, mimo zajímavých cen nabídnout i rychlý a bezproblémový záruční i pozáruční servis. Těšíme se na vás!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *