Hledáte skvělý kolimátor pro Glocky? Vsaďte na Holosun SCS

0

Holosun na trh pravidelně přináší nejrůznější novinky. Jednou ze skvělých novinek pro letošní rok je přitom kolimátor pro Glocky, který nese označení Holosun SCS. Co může nabídnout a v čem přesně vyniká?

Zpočátku bude kompatibilní pouze s Glocky

Tento kolimátor Holosun by měl být zpočátku kompatibilní pouze s Glocky MOS. Postupem času se přidají také P10, HK, S&W a ostatní verze. Předpokládá se ovšem, že nebudou existovat žádné redukce v podobě montážních destiček. Vždy se tedy bude jednat o originální footprint na danou zbraň.

Kolimátor se sofistikovaným systémem

Kolimátor Holosun SCS by měl mít podle slov výrobce sofistikovaný systém pro regulaci záměrné osnovy. Tento systém přitom používá tři senzory. Dva z nich by měly být umístěny na vrchní straně, třetí by se poté měl nacházet na čipu LED diody.

Prozatím bohužel není známo, do jaké vzdálenosti budou zmíněné senzory pracovat. Nicméně Holosun tvrdí, že tato technologie nemusí zajišťovat vždy přesný výsledek. Výrobce se snažil ji co nejvíce přizpůsobit běžným situacím.

V zahraničních recenzích se proto často můžeme setkat s názorem, že je tato optika nejsofistikovanější na trhu.

Již brzy se bude kolimátor testovat

Jakmile bude tento kolimátor na trhu dostupný, budete si moct poměrně brzy přečíst i nejrůznější recenze a testy. Díky nim lépe odhalíte, co přesně se tomuto výrobci podařilo a co naopak nikoliv. Doporučujeme proto vše průběžně sledovat.

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno