full screen background image

Hliníková pergola – ozdoba zahrady hotová za jedno odpoledne

Dnes už není stavba pergoly na zahradě vyhrazena jen šikovným kutilům a domácím šikulům. Zvládne ji úplně každý, a to bez zdlouhavého betonování, vyměřování nebo obíhání stavebního úřadu pro získání povolení. Stačí jen vsadit na tu správnou.

Zahradní hliníkové pergoly patří k nejuniverzálnějším užitkovým stavbám vůbec. Díky pestré paletě barevného provedení dokonale zapadou skutečně kamkoliv a odolné polykarbonátové zastřešení odolá i těm největším bouřkám. A jeho ideální struktura se postará optimální rozložení světla a stínu pod střechou. K mání je mnoho tvarů a velikostí v moderním i klasickém designu.

Náš tip: Získejte pergolu a zimní zahradu v jednom. Zimní zahrady s posuvnými stěnami vám v létě díky širokým možnostem otevření nahradí vzdušnou a pohodlnou pergolu a v zimě se naopak dokonale uzavřou do podoby plnohodnotně využitelné místnosti s dostatkem slunečního světla i během chladných měsíců.

Pergola, která roste spolu s vašimi požadavky

Odolné montované konstrukce z hliníku mají dnes velmi široké uplatnění. Za všechny uveďme třeba hliníkové pergoly se stíněním, zastupující levné, a přitom velmi kvalitní řešení pro všechny požadavky vašeho bydlení. Potřebujete zastínit vstup do domu nebo prostor před kuchyňským oknem, kde si rádi vychutnáváte odpolední čaj?

Hliníková pergola bude ideální. A pokud v průběhu času zjistíte, že by se vám vlastně hodil ještě nějaký ten zastřešený prostor navíc, není problém spojit více pergol dohromady a získat tak prakticky neomezeně velké kryté posezení.

Nechte svou zahradní pergolu růst spolu s vašimi nároky a nezapomeňte i na další nabídku praktickému příslušenství. Například šikovně řešené boční stínící panely ochrání váš klid před zvědavýma očima sousedů i před nepříjemným větrem.

Vyberte si vše co potřebujete pohodlně a na jednom místě v e-shopu HOBBYTEC.CZ, kde se můžete spolehnout na vždy příznivé ceny, ověřenou kvalitu výrobků a špičkový zákaznický servis.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *