Horoskop krásy aneb co sluší vašemu znamení

0

Chcete při každé příležitosti vypadat skvěle? Zjistěte, jaký jste barevný typ a jaké barvy oblečení vám sluší podle horoskopu. Zajímejte se také o to, jaký účes je pro vás nejvhodnější, jak moc se líčit, popřípadě péči jakého typu si dopřát v salónu krásy. Horoskop vám může napovědět.

 

Beran

Většina Beranů si na vzhled opravdu potrpí. Celoživotně řeší problémy s váhou, ale když se jednou dají do cvičení nebo do držení zdravého jídelníčku, většinou u svého přesvědčení vydrží. Mezi cvičením, například v podobě jógy mohou vyzkoušet chůzi v podtlaku Vacushape.

 

Býk

Býk je znamení, které se rádo líbí. Do svého vzhledu zrozenci tohoto znamení investují hlavně v podobě kvalitního střihu z kvalitního kadeřnictví, decentního líčení a oblečení, které jim skvěle padne. Býci jsou vždy elegantní, nepotřebují však být středem pozornosti.

 

Blíženci

Proměnlivé znamení Blíženců rádo střídá barvy vlasů, střihy a také styly oblečení. V každém případě potřebují hodně odpočívat, aby vypadali svěže. Skvělou péči pro ně je masáž, meditace v solné jeskyni nebo parní sauna.


Rak

Citlivé a vnímavé znamení Raka na vzhled hodně dbá. Raci se velmi rádi líbí a dokonce jim nevadí, když jsou středem pozornosti. Milují barvy, šperky a různé další zdobení, která mají dovést jejich vzhled k dokonalosti.

 

Lev

Lev salonu musí vždy vypadat perfektně. V jeho záři se pak může hřát každý z nás. Lev je symbolem dokonalého nalíčení, upravených vlasů, krásných a moderních šatů a v neposlední řadě také skvělé manikúry. Znamení Lva do svého vzhledu investuje rádo a často.

 

Panna

Vždy dokonale upravené a sladěné jsou Panny. Jejich styl oblékání může být inspirativní, jejich vzhled je pak vždy ukázkou naprosté preciznosti, elegance a zároveň decentnosti. Panny navštěvují kosmetické salony stejně často a pravidelně jako lékaře nebo zubaře.

 

Váhy

Váhy potřebují, aby vypadaly dobře a také se dobře cítily. Proto často věnují pozornost hlavně cvičení. Rády si dopřejí také solárium nebo neinvazivní liposukci a jiné procedury, které vedou ke zmírnění projevů stárnutí, tloustnutí a povolování svalů.

 

Štír

Štír je vášnivým znamením zvěrokruhu, které se často ostatním velmi líbí. Pokud mají problémy se vzhledem, tak je může trápit problematická pleť a jemné vlasy. Skvělými procedurami pro ně jsou vlasové zábaly a slušivý střih v kadeřnictví a také pravidelná kosmetická péče.

 

Střelec

Střelci mají nejraději, když si mohou dopřát jakoukoliv zkrášlovací proceduru, od návštěvy kadeřnictví až po mokrou pedikúru. Střelci si tuto péči dopřávají pravidelně, a kdyby mohli, tak z kosmetického salónu ani neodchází.

 

Kozoroh

Znamení Kozoroha se může na první pohled zdát nedostupné a málo se usmívající, opak je však pravdou. Lidé narození v tomto znamení si rádi dopřejí zaslouženou péči a pracují na svém vzhledu, málokdy se však nechají stáhnout trendy.

 

Vodnář

Vodnář se potřebuje nejvíc líbit sám sobě, v takovém případě se pak cítí dobře a má i zdravé sebevědomí. Pravidelně si zajde ke kadeřníkovi, občas na masáž a někdy také na manikúru. Tyto zkrášlovací procedury si náležitě užije a je jako znovuzrozený.

 

Ryby

Pro Ryby je kosmetická péče i střihání vlasů nutnou povinností, která jim nic moc neříká, ale společenské konvence vyžadují určitý čas a peníze investované do vzhledu. V ideálním případě by Ryby byly tak přirozené, jak nejvíc to jde.

Jste vzorným zástupcem svého astrologického znamení, či se cítíte být spíše rybou, ačkoliv jste rak?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno