Partnerské vztahy potřebují občas vzpruhu – jak na to?

0

Dobrý sex dokáže udržet partnerské vztahy v kondici. Jenomže jak na to, když se počáteční zamilovanost změní v jednotvárnost? Zahoďte postelový stereotyp a zkuste něco nové.

Rozhodně se nesnažte překonat pornohvězdy. Nepotřebujete plastiku prsou, ani gymnastický kurz na nové sexuální polohy. Dělejte maličkosti, jež budou pravidelně ozvláštňovat váš vztah. Nejlépe vám s tím pomohou erotické hračky. Někdy může jít i o nenápadné pomůcky, které partner na první pohled vůbec nepostřehne. Co třeba vyzkoušet feromony?

 

Feromony – vůně lákající samečky

Nemusíte být nepřehlédnutelnou krasavicí, a přesto dokážete upoutat muže. Na svědomí to mnohdy mají právě feromony. Jemné substance, které vylučuje vaše tělo, vysílají signály dál, směrem k mužům. Ti je podprahově vnímají a jejich mozek dostává signál: „to je ta pravá“. Zkuste je i ve vašem stávajícím partnerském vztahu. Pokud je již partner vůči vašim vlastním feromonům imunní, pomozte si feromony namíchanými do speciální vůně. Takovou je Lure for her – parfémová voda s obsahem dámských feromonů. Vědci a odborníci vědí, že nepůsobí jenom na čichové buňky. Feromony totiž vnímáme vomeronasálním orgánem (tzv. Jacobsonův orgán), který se nachází na pomezí jamky nad horním rtem a rozhraním nosní přepážky.

Chcete, aby vám váš partner opět „voněl“? Neřešte to novým antiperspirantem, ani parfémem. Jděte na to opět přes feromony. Pořiďte mu feromony pro muže Lure for him. Ale pozor – užívat pouze večer a o víkendech. Samozřejmě bez přítomnosti jiných žen!

 

Hravé rozptýlení ve stylu 50 odstínů šedi

I když nejste vyznavači BDSM praktik, rozhodně se nemusíte bát se jimi inspirovat. Pouta na ruce, bičík, šimrátko, ale i luxusní masky na obličej či přívěsky na bradavky. Tyto luxusní kousky ze sexshopu promění nudnou „povinnost“ uspokojit partnera v hru, která ve vás v obou opět rozpumpuje vášeň a touhu. Nijak to nepřehánějte. Nejde o to, opustit lože s dlouho se hojícími šrámy. Zkuste najít romantickou stránku BDSM.

 

Erotická masáž jako předkrm i hlavní chod

Na erotické masáže lákají naše muže různé specializované salony. Nenechte je podlehnout tomuto lákadlu. Erotická masáž může být i vaší specialitou. Nepotřebujete k tomu žádnou rekvalifikaci. Postačí se vybavit vhodnými pomůckami a o technice masáže si něco najít na internetu. Skvěle vám poslouží videotéka erotického e-shopu Růžový slon. Podívejte se třeba na pět pomůcek pro masáž prostaty.

Co si k erotickým masážím pořídit? Určitě masážní oleje. Jenomže, co na to vaše umaštěná postel? Buďte na to připravena. Pořiďte si pro tento účel PVC prostěradlo. A aby mělo šmrnc, tak třeba černé. Skvěle poslouží i pro vaše BDSM hrátky. Vhodnými pomůckami jsou masážní rukavice, různé speciální oleje – například olej s čokoládou, ale i tradiční vibrátory, dilda a jiné erotické pomůcky. Nezapomeňte samozřejmě na uhrančivou hudbu, svíčky a již zmíněné feromony.

 

Sledujte sexy trendy

Neusněte na vavřínech! Dobrý partnerský vztah je postaven na kvalitním sexu. Nehoňte se za výkony, ale vsaďte na kreativitu. Vztahu to pomůže mnohem více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno