Jak si zútulnit domácnost efektivně a levně?

0

Každá hospodyňka se snaží vyzdobit si domácnost tak, aby se v ní celá rodina cítila dobře. Ale jak to tak bývá, „každá sranda něco stojí“ – a to platí samozřejmě i o různých dekoracích a dalších drobnostech, které dodávají našim domácnostem ten finální „šmrnc“. Nevyhazujte peníze za předražené kousky a raději si vyzdobte domácnost vkusně a hlavně levně – vaše peněženka vám určitě poděkuje!

 

Svíčka nejenom potěší, ale i provoní!

Všimněte si, v kolik obchodech vám nabízí pestrou škálu vonných svíček – takové stojí jen pár korun, a navíc dodají vaší domácnosti krásnou vůni – a nemusíte si kvůli tomu kupovat drahé osvěžovače vzduchu do zásuvky, které navíc vypouštějí do ovzduší nepříjemné alergeny. Svíčka je ekologická a zároveň příjemná dekorace i na pohled.

 

Tapety

V dnešní době máte možnost umístění tapet nejenom na zeď, ale zároveň i na další místa, jako třeba na dveře. Tapety na dveře do bytu a do domu jsou oblíbenou formou dekorace – nejenomže máte na výběr z mnoha materiálů, ale zároveň si můžete vybrat z mnoha obrázků či motivů. V případě, že by se vám náhodou po nějaké době tento motiv omrzel, tapetu jednoduše sundáte a zaměníte za novou – až tak je to jednoduché!

 

Obrazy

Každá hospodyňka ví, že holé stěny nepůsobí zrovna esteticky, a hlavně domácnost skoro „hyzdí“. Pokud nemáte tedy na stěnách tapety, zvolte obrazy, které podtrhnou váš interiér a hodí se k celkovému designu vaší domácnosti. Pokud máte rádi modernu, zvolte moderní abstraktní obrazy na stěnu, pokud jste spíše minimalistického založení, zkuste různé nápisy či motivační fráze – ty se hodí totiž prakticky vždy a všude.

 

Květiny

Samozřejmě – která žena by neměla ráda květiny? Pokud vám chybí doma někdo, kdo by vám je každodenně nosil, klidně vsaďte na květiny umělé – v dnešní době se prodávají již tak kvalitní, že je jen těžko rozeznáte od těch živých!

A vaše domácnost je zase o kousek útulnější!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno