full screen background image

O svátcích si letos dopřejte harmonii se společností Natuzzi Italia

V předvánočním čase je celkem obtížné vyznat se v pestré nabídce. Přemýšlíte, jak úplně nejlépe uspokojit návštěvu během svátků, a přitom toužíte po co nejmenším shonu. Vánoce jsou svátky především pohody.

Budete se divit, ale více než celá kupa dárků je zásadní čistota, pohodlí a celkový dojem z prostředí, ve kterém pozvané hosty přivítáte.

V obývacím pokoji hraje hlavní roli sedací souprava. Místo, kde naši blízcí zasednou a započíná sváteční rozprava. Kde se ochutnává cukroví a sem tam i něco polije.

Plánujete nákup skutečně kvalitní pohovky, ale stále jste odsouvali termín? Teď máte skvělou příležitost získat tu pravou a mít ty nejkrásnější svátky plné radosti a harmonie.

Pokud vás naplňují výhodné nákupy, zamiřte v prosinci do prodejen Natuzzi Italia, prémiové řady výrobků Natuzzi, kde si vyberou i ti nejnáročnější klienti. Akce „Get Harmony NOW!“ trvá až do vyprodání všech skladových zásob.

Nejoblíbenější pohovka Herman přitáhne oči každého, kdo k vám vstoupí na návštěvu. Tento designově propracovaný model, jehož boky a záď zdobí půvabné kovové podpěry ve tvaru ploutve, je nyní v nabídce i v provedení bílé kůže.

Má vaše rodina raději nižší a hlubší tip posezení? Pohovka typu Preludio přesně tento charakter splňuje. Kovové nohy jsou z lesklého chromu a k dostání je taktéž v bílé kůži a mnohem vyšší jakosti.

Pokud patříte do konzervativnější skupiny lidí, máte rádi světlou kůži a oceníte polohovací funkce, pohovka Balance je určena právě pro vás. Nožky má z ušlechtilého dřeva wenge a dá se elektricky polohovat dle specifických požadavků.

Pohovka Quadro je také ze světlé kůže. Jedná se o rohovou sestavu ve vzdušnějším provedení, má polohovací podhlavníky a podmanivé chromové nožky.

Pohovka značky Plié je sestava z dvojsedu a trojsedu. Potažená je kůží velbloudího charakteru s jakoby do prostoru vytaženými područkami. Disponuje relaxačním mechanismem a bederním polštářkem v každé své části. Tyto skvělé prvky umožní dokonalé pohodlí pro celou rodinu.

Všechny výše uvedené pohovky můžete nyní nakoupit s možností okamžitého odběru se mimořádnou slevou 30 %. Získáte tak precizně zpracovanou sedačku s ručním prošitím a z vybraných typů kůží. Společnost Natuzzi Italia výrobky z kůže celosvětově proslavily. Díky pečlivé volbě a sofistikovanému zpracování pod taktovkou majitele, pana Pasquale Natuzziho, se firma stala nábytkářskou jedničkou, a tuto neochvějnou pozici si drží několik desítek let.

Ten, kdo přemýšlí i nad životností nábytku, určitě neprohloupí, protože dlouholetá výdrž a celkově usnadněná údržba těchto sedaček je již legendární. Letošní Vánoce vám tak mohou stále přinést potěšení, které se ve vašem domě udrží po celou řadu let.

http://www.natuzzi.cz/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *