Jak vybrat správný bojler?

0

Stavíte dům, rekonstruujete byt a  řešíte vodo-topo otázku? Jste si vědomi toho, že teplá voda nám nepadá z nebe, ale je třeba ji systematicky vyrobit a hlavně uchovat po několik hodin při nezměněné teplotě? Bez bojleru to skutečně nepůjde.

Výměna bojleru bývá jednou ze zásadních investicí, která vaši domácnost čeká. Poradíme, jak vybrat správný ohřívač vody a podle jakých kritérií se řídit. Teplá voda doma je prostě nutnost. Výměna bojleru Praha je investice, která by měla vydržet roky. Předtím, než konkrétní produkt vyberete, mějte na paměti, že by měl splňovat několik kritérií.

Střílet od boku se nevyplácí

V první řadě se zamyslete, kde bude bojler umístěn. Zda-li bude ve svislé nebo vodorovné poloze a jaké rozměry požadujete. Důležitá informace je i ta, kolik osob v domácnosti bude teplou vodu spotřebovávat. Pro čtyřčlennou rodinu se doporučuje minimální objem 120 litrů. Dalším důležitým aspektem je způsob získávání energie. Preferujete bojler elektrický, plynový nebo kombinovaný? A v neposlední řadě je důležitá i otázka, kolik má takový bojler stát.

Nevíte si rady? Nechte si poradit

Výměna bojleru cena odráží kvalitu, ale rovněž i konkurenci. Naleznout optimální „zlatý střed“ nebude nijak složité, pokud se poradíte s odborníky v oboru. Těmi je společnost „Bojler Dnes“, která se na instalace a opravy bojlerů specializuje. Oprava bojleru Praha je nově poskytovanou službou, která je využívána v případě, že přístroj již není v záruce a vykazuje závady.

Servis do 24 hodin

„Bojler Dnes“ zabezpečí instalaci, výměnu nebo opravu sedm dní v týdnu. Po objednání na telefonním čísle 774 571 413 garantuje servis do 24 hodin. Montáž nebo výměnu vašeho bojleru jsou schopni zabezpečit obratem, a to i s dovozem a odvozem starého zařízení. Odborníky kontaktujte na e-mailové adrese: bojlerdnes18@gmail.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno