Kožešinový lem na kapuci udělá z vaší bundy elegantní kousek

0

Chystáte se na hory a máte ve svém šatníku oblíbenou zimní bundu, která by však potřebovala změnu? Pak bude tou správnou volbou právě kožešinový lem na kapuci, který vytvoří z vaší zimní bundy opravdu luxusní kousek, který doplní váš šatník. Zimní bundy s kožešinovým lemem jsou aktuálně velice oblíbené a zároveň elegantní, proto neváhejte a sáhněte po kožešinovém lemu taky. Okolí na vás oči nechá a bude obdivovat vaši bundu.

 

Mnohostranné využití

Výhodou pořízení kožešinového lemu je jeho všestrannost. Kožešinový lem totiž můžete využít i jako kožešinový límec kolem krku. Stačí zvolit odepínatelnou variantu kožešinového lemu, čímž ho tak využijete i při plesové sezóně, luxusní večeři či jiných významných událostech. Pokud zvolíte variantu na pevno, pak bude zdobit jen vaší bundu, ale i to není na škodu.

 

Barevná variabilita

Předností kožešinových lemů je také jejich barevnost. Sáhnout můžete po klasických přírodních barvách či po odvážnějších extravagantních barvách. Ať vyberete kousku v černé, hnědé, bílé či fialové barvě, tak vždy udělá kožešinový lem na kapuci z vaší bundy jedinečný doplněk. Barvu vybírejte podle svého uvážení, ale dbejte také na to, aby vaši bundu příjemně doplňoval.

 

Kde si kožešinový lem pořídit?

Jedinečné kožešinové lemy pro vaši bundu naleznete na e-shopu rodinné firmy Špongr, která vyrábí kožešiny prémiové kvality. K výrobě originálních lemů používá kožešiny finského mývalovce v přírodních i ojedinělých barvách, zabývá se i zakázkovou výrobou. Navíc můžete využít i jejich rad, anebo zamířit do jejich kamenných prodejen v Přešticích a Plzni, kde máte možnost si kožešiny detailně prohlédnout.

Udělejte ze své bundy elegantní kousek vašeho šatníku ještě dnes.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno