full screen background image

Kvalitní kávu si nejlépe vychutnáte čerstvě pomletou

Obliba mleté kávy každoročně stoupá, a proto se na trhu stále častěji objevují nové modely a typy mlýnků na kávu. Rozeznat dobrý a kvalitní mlýnek od toho nekvalitního, se stává čím dál tím těžší. Proto vám v dnešním článku představíme naprosto spolehlivý výrobek, se kterým neuděláte chybu.

 

O co vlastně jde?

Mlýnek na kávu KM-800 je kvalitní kousek, se kterým se příprava vaší kávy stane radostí. Díky nerezovým nožům, které se jen tak neotupí, bude možno nadrtit zrnka na stovky šálků. Kvalita zrn bude hrát zásadní roli v chuti vašeho nápoje, nicméně jejich namletí je neméně důležité. I ty nejlepší zrnka se dají totiž pokazit špatným či nekvalitním namletím.

 

Něco málo o technických parametrech

Stěžejní součástí tohoto přístroje je nůž vyrobený z nerezavějící oceli. Tím pádem je zaručena naprostá spolehlivost a konstantní úroveň namletí. Mlecí nádobka má objem 50 gramů, což zaručuje kávu zhruba na šest šálků. Z jednoho mletí se tudíž vyprodukuje dostatek kávy pro běžné návštěvy. Motor tohoto produktu má výkon 150W, takže dokáže rozemlít i ta nejtvrdší kávová zrnka.

 

Jaké jsou výhody?

Výhodou tohoto produktu je objem namletých zrn, který je schopen zpracovat najednou. Pokud tedy budete chtít připravit čerstvou kávu pro vaši návštěvu, nebudete muset mlít dvakrát. To vám značně usnadní její přípravu. Další výhodou jsou nerezové nože, díky kterým bude vaše káva chutnat pořád stejně dobře. Její hrubost si můžete navolit nepřímo v závislosti na délce namletí, takže bude uspokojen naprosto každý.

Jestliže si chcete pořídit samostatný mlýnek na kávu, s tímto produktem nemůžete udělat chybu. Za vcelku přívětivou cenu dostanete velmi kvalitní výrobek, který vás jistě nezklame.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *