full screen background image

Vybíráme fotopast pro sledování zvěře i pro ochranu majetku

Potřebujete ochránit svůj majetek? Stali jste se obětí zlodějů, nebo chcete mít jednoduše jistotu, že se k vašemu majetku nikdo nedostane a budete jej moci sledovat ve dne i v noci? Nebo hledáte zařízení pro sledování zvěře ve vašem okolí? V obou případech vám skvěle poslouží fotopast: malé mobilní zařízení, které je možné zamaskovat tak, že si ho případný zloděj, ani sledovaná zvěř, vůbec nevšimnou.

 

Ochrana majetku a správný výběr fotopasti

Velmi oblíbené jsou v posledních letech fotopasti k ochraně majetku před záškodníky nebo zloději. Oproti kamerovým systémům totiž potěší nejen příznivější cenou, ale také nezávislostí na připojení k elektrické energii, snadnou manipulací a snadným maskováním. Velmi důležitý je v tomto případě neviditelný přísvit, díky kterému zloděj neuvidí, že je fotografován.

Ať už vybíráte fotopast pro ochranu majetku nebo pro sledování zvěře, v obou případech by vás měla zajímat rychlost snímání obrazu. Z vlastních zkušeností víme, že pro oba účely bohatě postačí rychlost snímání od 0,5 do 1 sekundy. Důležité také je, aby fotopast poskytovala kvalitní snímky.

Velmi oblíbené jsou v posledních letech fotopasti s GSM. Pořizovací náklady jsou v tomto případě o něco vyšší a je nutné vložit do zařízení SIM kartu, díky které bude možné pořízené snímky okamžitě posílat na váš e-mail nebo telefon. SIM karta s kreditem 200 Kč by vám však měla bez problémů postačit minimálně na 6 měsíců fungování.

Opomíjet byste při výběru neměli také kvalitu zpracování. Dívejte se například na ovládání, velikost displeje, konektor pro připojení externí baterie, přístup k tlačítku pro vypnutí a další. Nevíte si rady s výběrem vhodné fotopasti? Navštivte například specializovaný obchod Výcvikové obojky v Koněvově ulici v Praze 3, kde vám ochotný personál poradí s výběrem kvalitní fotopasti na míru vašim potřebám.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *