Kristalon je ideální pomocník do vaší zahrady

0

Každý rok nastává období, kdy je potřeba nasadit ty správné rukavice a vhrnout se na pořádnou práci se zelení. Zahrada potřebuje svůj čas a řádnou péči, a té vždy docílíte s těmi správnými parťáky, jako je třeba Kristalon. Krystalické hnojivo, které můžete využít všude, kde je potřeba.

Co je Kristalon?

Důležitou složkou, která je potřebná nejen pro tvorbu květů je fosfor, a i ten Kristalon Gold obsahuje. A to v takové formě, jež je bez problémů přijatelná pro všechny vaše rostliny. Toto univerzální hnojivo je vhodné například pro kořenovou zeleninu (mrkev), ale také pro plodovou (rajčata, okurky) a brukvovitou (kedlubna). Spolu s ním se rovněž dá hnojit také drobné ovoce, jako například rybíz nebo jahody. Stejně tak se dá využít pro okrasné květiny ve vašem záhonku. Své místo a upotřebení si rozhodně najde.

Jak na použití Kristalonu?

Přípravek Kristalon se používá v kombinaci s vodou, ve které se rozpustí a vznikne hnojivová zálivka (nebo také roztok). Před samotným použitím si nezapomeňte přečíst vše potřebné uvedené na obale nebo se nebojte, zeptejte odborníků, pokud si něčím nejste jistí. Vždy je lepší si vše radši ověřit než si zpustošit zahradu. Plodiny pak můžete roztokem zalévat pomocí konve, hadice nebo zavlažovacího systému. Každá rostlina je jiná, tudíž dávkování se může u každé z nich lišit. Je dobré si o dané květině či plodu zjistit příslušné informace. Stejně tak záleží i na stavu vaší zeleně, i ten totiž hraje svou roli.

Kristalon svědčí každému záhonu

Jak již bylo zmíněno, Kristalon je tím správným pomocníkem pro každou zahradu právě proto, že se dá aplikovat prakticky všude, kde je potřeba. Jedná se převážně o zeleninu, ovoce a také pro všechny půvabné rostliny ve vašich záhoncích. Také se dá využít u okrasných dřevin. Cena tohoto výrobku se pohybuje zhruba kolem sta korun.

Při zkrášlování vaší zahrady ovšem nezapomínejte na patřičnou ochranu a užívejte biocidy s rozumem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno