Léčivé účinky kamenů

0

Léčivé účinky kamenů byly objeveny již v dávné minulosti našimi předky, kteří jejich skrytou mocnou sílu používali k léčení jak psychických, tak i fyzických nemocí. V dnešním moderním světě se na tyto alternativní možnosti léčby ryze spirituální či duchovní cestou bez jakýchkoliv nežádoucích vedlejších účinku trochu zapomíná. Lidé díky západní medicíně zpohodlněli a raději si nechají předepisovat medikamenty na potlačování příznaků.

kameny

Lidský organismus však nemá každý stejně silný a když západní medicína ve své dobré víře již nefunguje, tak jak by měla, nastává čas se poohlédnout po alternativním způsobu léčby. Léčivé účinky kamenů jsou zde pro všechny, ovšem nejde jen o to si je koupit, ale vybrat si ten nejvhodnější pro vás a správně o něj také pečovat.

 

Jak si vybrat ten správný kámen

K vybrání správného kamene s léčivou silou vede hned několik různých cest. Můžete se zaměřit na výpomoc slunečního horoskopu, kde je ke každému znamení zvlášť přiřazen nejsilněji fungující kámen.

Pak se rovněž můžete zaměřit na léčivé vyzařování jednotlivých kamenů. Každý z kamenů má léčivé účinky na zcela odlišnou partii těla nebo nemoc. Díky tomu se dá mnohem snadněji ulevit celému lidskému organismu od daných potíží. Kromě výběru je nutné se o kameny i řádně starat. Stejně jako my i tyto léčivé artefakty potřebují vzduch, slunce, čistotu.

kameny2

Jak nám mohou pomoci drahé kameny

Tato skvělá kniha od Antonína Hrbka nás nenásilnou formou zve k nahlednutí do tajů léčivé moci drahých kamenů. Jejím hlavním cílem je ukázat všem fanouškům alternativní medicíny léčivé účinky drahých kamenů a jak může jejich používání ovlivnit pochody v lidském organismu.

V knize naleznete opravdu podrobný charakteristický popis všech účinků na psychiku a fyziologickou podstatu našeho těla. Rovněž se seznámíte se základními postupy využití těchto záhadných drahých kamenů v praxi.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno