full screen background image

Máme skvělé řešení na odstraňování graffiti! Antigraffiti ochrana Praha

Minulý rok se nám na domě objevilo graffiti větších rozměrů. Bylo to opravdu nevzhledné, tak jsme s tím chtěli co nejdřív něco udělat. Koukli jsme tedy na internet a hledali firmy, které se zabývají odstraňováním graffiti. Když jsme srovnávali ceny, hodnocení od zákazníků a různé recenze, vyšla nám z toho nejlépe úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha.

54216496 - blue framed window with white closed shutter. wall of the house with partly covered graffiti. plaka, athens, greece.

Dohledali jsme kontakt na firmu a zavolali jsme jim s našim problémem. Ihned s námi domluvili termín realizace naši poptávky, popsali nám, co nás čeká a abychom se připravili, že pokud nemáme na domě antigraffitovou ochranu, tak že graffiti odstraní pouze s 50-70 % šancí. Také nám řekli jen přibližnou cenu zakázky, jelikož jsme nevěděli přesné rozměry graffiti.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS, kteří byli velice sympatičtí a ochotní. Prohlédli si graffiti a ihned se pustili do práce. Začali s chemickým odstraňováním graffiti, u kterého se jim podařilo snížit intenzitu přibližně na čtvrtinu, což byl velký úspěch. Pokračovali s očišťováním fasády, aby mohli nanášet barvu, kterou zamalují fasádu a sjednotí barvu. Barvu měli předem namíchanou s podobným odstínem jako má naše fasáda.

Graffiti zamalovali, natřeli i určitou část fasády a výsledek byl úžasný. Když barva zaschla, nebylo zaprvé poznat, že je zde původní barva fasády a nový nátěr, ale především nebylo poznat, že jsme na domě měli graffiti. I zbylé stíny a šmouhy se podařilo zamalovat.

Bylo opravdu vidět, že zaměstnanci firmy ví, co dělají, že mají zkušenosti a jsou proškoleni.

S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni a určitě budeme doporučovat dále. Za nás tedy jedno velké díky.

Strojové hloubkové čištění, impregnace, voskování podlah Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace, voskování podlah Praha, nabízí odstranění nečistot z podlah strojovou metodou a odstranění nečistot z podlah, které prošly rekonstrukcemi a stavebními činnostmi. Spolu se strojovou metodou používá kvalitní zásadité chemie, kterých je několik druhů. Každá chemie je jinak silná, a proto je důležité, aby byla zvolena ta správná a zajistit tak, aby nebyla podlaha nijak znehodnocena, ale pouze kvalitně a hloubkově vyčištěna. Zaměstnanci této společnosti mají zkušenosti a jsou o používání chemií proškoleni.

Kvalitně a hloubkově dokáží vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Zajistí krystalizaci, impregnaci, nano impregnaci, hydrofobní impregnaci, povlak, voskování, mytí nebo čištění marmolea, linolea, betonové a lité podlahy, kamenné podlahy, plovoucí podlahy, mramorové podlahy,  teracové podlahy, esd stěrky, epoxidové podlahy, vinylové podlahy, teraca, žulové, pískovcové podlahy, průmyslové podlahy, zámkové dlažby, dlažby aj.

40343045 - spacious white kitchen connected with dining hall

V první řadě vyberou a aplikují správnou čistící chemii a nechají ji důkladně působit na nečistoty, které se ukrývají hluboko ve struktuře a spárách. Dále kotoučovým strojem podlahu kartáčují, dokud nečistoty nepovolí. Stroj disponuje 48 kilovou váhou, vynaloží tlak na podlahu a vykartáčuje nečistoty na povrch, odkud jsou odsáty vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Pokud prošla podlaha rekonstrukčními a stavebními úpravami, většinou je znečištěna cementovými a vápenatými závoji. Tato znečištění se čistí kyselou chemií. Ta se ale nesmí použít na podlahy z ušlechtilých materiálů. Mohla by totiž nenávratně poškodit jejich vzhled.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *