Máme skvělé řešení na odstraňování graffiti! Antigraffiti ochrana Praha

0
54216496 - blue framed window with white closed shutter. wall of the house with partly covered graffiti. plaka, athens, greece.

Minulý rok se nám na domě objevilo graffiti větších rozměrů. Bylo to opravdu nevzhledné, tak jsme s tím chtěli co nejdřív něco udělat. Koukli jsme tedy na internet a hledali firmy, které se zabývají odstraňováním graffiti. Když jsme srovnávali ceny, hodnocení od zákazníků a různé recenze, vyšla nám z toho nejlépe úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha.

54216496 - blue framed window with white closed shutter. wall of the house with partly covered graffiti. plaka, athens, greece.

Dohledali jsme kontakt na firmu a zavolali jsme jim s našim problémem. Ihned s námi domluvili termín realizace naši poptávky, popsali nám, co nás čeká a abychom se připravili, že pokud nemáme na domě antigraffitovou ochranu, tak že graffiti odstraní pouze s 50-70 % šancí. Také nám řekli jen přibližnou cenu zakázky, jelikož jsme nevěděli přesné rozměry graffiti.

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS, kteří byli velice sympatičtí a ochotní. Prohlédli si graffiti a ihned se pustili do práce. Začali s chemickým odstraňováním graffiti, u kterého se jim podařilo snížit intenzitu přibližně na čtvrtinu, což byl velký úspěch. Pokračovali s očišťováním fasády, aby mohli nanášet barvu, kterou zamalují fasádu a sjednotí barvu. Barvu měli předem namíchanou s podobným odstínem jako má naše fasáda.

Graffiti zamalovali, natřeli i určitou část fasády a výsledek byl úžasný. Když barva zaschla, nebylo zaprvé poznat, že je zde původní barva fasády a nový nátěr, ale především nebylo poznat, že jsme na domě měli graffiti. I zbylé stíny a šmouhy se podařilo zamalovat.

Bylo opravdu vidět, že zaměstnanci firmy ví, co dělají, že mají zkušenosti a jsou proškoleni.

S firmou A SERVIS jsme byli velice spokojeni a určitě budeme doporučovat dále. Za nás tedy jedno velké díky.

Strojové hloubkové čištění, impregnace, voskování podlah Praha

Úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, impregnace, voskování podlah Praha, nabízí odstranění nečistot z podlah strojovou metodou a odstranění nečistot z podlah, které prošly rekonstrukcemi a stavebními činnostmi. Spolu se strojovou metodou používá kvalitní zásadité chemie, kterých je několik druhů. Každá chemie je jinak silná, a proto je důležité, aby byla zvolena ta správná a zajistit tak, aby nebyla podlaha nijak znehodnocena, ale pouze kvalitně a hloubkově vyčištěna. Zaměstnanci této společnosti mají zkušenosti a jsou o používání chemií proškoleni.

Kvalitně a hloubkově dokáží vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Zajistí krystalizaci, impregnaci, nano impregnaci, hydrofobní impregnaci, povlak, voskování, mytí nebo čištění marmolea, linolea, betonové a lité podlahy, kamenné podlahy, plovoucí podlahy, mramorové podlahy,  teracové podlahy, esd stěrky, epoxidové podlahy, vinylové podlahy, teraca, žulové, pískovcové podlahy, průmyslové podlahy, zámkové dlažby, dlažby aj.

40343045 - spacious white kitchen connected with dining hall

V první řadě vyberou a aplikují správnou čistící chemii a nechají ji důkladně působit na nečistoty, které se ukrývají hluboko ve struktuře a spárách. Dále kotoučovým strojem podlahu kartáčují, dokud nečistoty nepovolí. Stroj disponuje 48 kilovou váhou, vynaloží tlak na podlahu a vykartáčuje nečistoty na povrch, odkud jsou odsáty vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Pokud prošla podlaha rekonstrukčními a stavebními úpravami, většinou je znečištěna cementovými a vápenatými závoji. Tato znečištění se čistí kyselou chemií. Ta se ale nesmí použít na podlahy z ušlechtilých materiálů. Mohla by totiž nenávratně poškodit jejich vzhled.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno