Na 4Home seženete tento luxusní Rapid Clean Mop a další skvělé vychytávky

0

Internetový obchod 4Home nabízí široký sortiment produktů do domácnosti. Můžete nakupovat bytový textil, produkty do kuchyně a jídelny, domácí spotřebiče, zahrada a hobby, úklid a mnoho dalšího. A zrovna v úklidu můžete natrefit na luxusní Rapid Clean Mop. K nákupu můžete využít slevový kód -75 Kč.

A pokud vás mop nenadchnul :/ tak čtěte dál a dozvíte se co skvělého můžete zakoupit se slevami na 4Home.

 

Grilování + zahrada = léto

Je to tak! K létu patří grilování a péči o vaší zahradu. Všechny potřebné věci najdete na 4Home. Na grilování zde koupíte opravdu vše. Můžete vybírat z elektrických grilů nebo klasických na dřevěné uhlí. Dále můžete nakoupit příslušenství ke grilování jako dřevěné uhlí, grilovací nářadí značky Cattara, které si opravdu zamilujete. Nezapomeňte na dřevěné podpalovače, úložný box na dřevěného uhlí a mnoho dalšího. Vybírejte kvalitní věci na grilování a staňte se grilovacím mistrem.

Máte zahradu? Na 4Home je široká nabídka zahradního nářadí a potřeb, dále zahradní dekorace nebo zahradní nábytek. Pokud plánujete nasadit nové muškáty, kupte si nové netradiční truhlíky v e-shopu a vy se tak už nemusíte omezovat na všední tvary truhlíků. Pestrý výběr praktických a designových květináčů a truhlíků čeká jenom na vás.

 

Romantický piknik

Na 4Home natrefíte na kategorii Cestování a vybavení. Zde si nakoupíte od kufrů až po rodinné stany. Pokud plánujete rodinný piknik, případně romantický ve dvou, můžete vybírat z nabídky piknikových košů značky Sonya. Nic víc nepotěší partnerku než romantická procházka zakončená piknikem a skvělým vínem.

 

Kempování na 4Home

Pokud spíše upřednostňujete klid u chytání ryb, můžete si zde zakoupit skládací židle a chladící box na pořádné pivo. Vychutnejte si dobře vychlazené pivo sami nebo s přáteli. Na 4Home nyní natrefíte na celou kategorii Camping, takže už nemusíte zbytečně chodit do dalších internetových obchodů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno