Ztratili jste své klíče? Poradíme vám, co v takové situaci dělat

0

Většina z nás to už někdy nejspíš zažila. Přijdete ke svému domovu a chcete odemknout. Jenže v kapse, kde klíče většinou nosíte, nyní nejsou. Začnete prohledávat všechny svoje věci, ale klíče ne a ne najít. Ptáte se, jak postupovat ve chvíli, kdy své klíče ztratíte? Pražský zámečník vám to poví.

 

Hlavně nepanikařte

Ačkoliv je ztráta klíčů velmi nemilou záležitostí, není to nic, co by se nestalo již někomu před vámi. Lidé budou své klíče ztrácet dnes a denně. Navíc – ztráta klíčů není úplně neřešitelnou situací. Jako první bychom měli prohledat všechny svoje věci. Všechny kapsy u oblečení, ale i přihrádky v autě. Zkuste se zamyslet nad tím, kdy naposledy jste s nimi něco dělali. Pokud si vzpomenete, je velká šance, že je na daném místě i najdete. Jestliže jste klíče zapomněli ve vlaku nebo autobusu, můžete se zkusit informovat tam.

 

Zavolejte pražského zámečníka

Pokud opravdu nevíte, kde by vaše klíče mohly být, zavolejte pražského zámečníka. Ten přijede a pomůže vám, abyste se do svého domova dostali bez poškození zámku či dveří. Právě kvůli možnému poškození to raději nezkoušejte sami. Kvalitní zámečník si bude chtít vždy nějakým způsobem ověřit, že vám pustí do opravdu vašeho objektu.

 

Cylindrickou vložku je třeba vyměnit

Hodně osob dělá chybu v tom, že ve dveřích nechá původní zámek, přičemž si jen vezmou náhradní klíč, nebo si nechají vyrobit nový. Nikdy ale nemáte jistotu, kde skončil váš starý klíč. Zda se nedostal do rukou někomu, kdo ví, ke kterému domu v ulici klíče patří. Pokud se nechcete s výměnou trápit sami, může vám pomoci pražský zámečník. Ten za vás cylindrickou vložku bez potíží vymění. A vy budete mít jistotu, že vás nikdo nevyloupí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno