Nová podlaha v kanceláři? Zvolte PVC Geflor contract

0

Pokud vlastníte firmu, do které by se vám hodila nová podlaha, zbystřete. PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME Contract jsou totiž určeny právě vám. Vynikají totiž zejména svou vysokou odolností v místech, kde je podlaha po většinu dne zatížena velmi těžkým provozem. Tato podlaha, o jejíž barevné rozmanitosti se můžete přesvědčit sami na vlastní oči, je tak prvotřídní možností pro vaši kancelář, provozovnu,nemocnici, školu či jiný druh obchodu.

 

Dekor Lagoon

Tradiční podlahová krytina v novém kabátě

PVC se řadí mezi tradiční podlahové krytiny, které lze v současné době nalézt v každém moderním příbytku. Na trhu se nabízejí v různých šířkách, tloušťkách a také barevných dekorech. Podlahy PVC Gerflor vynikají  zejména v tom, že snesou opravdu velkou zátěž bez větší úhony. Kromě jiného se z těchto okouzlujících podlah velmi jednoduše odstraňuje prach a různé další nečistoty. Kromě jiného je nabídka barevných dekorů opravdu široká a podpoří moderní design jakéhokoliv prostředí. Deset pixelových barev, které máme ve své nabídce, mluví za vše. Nechte tak za sebe vybrat své srdce a nebojte se trochu zaexperimentovat. Pěkná  podlaha je základem každé domácnosti i firmy.

 

Dekor Grenadine

PVC podlahy v sobě skrývají významné vlastnosti

Chcete svůj byt, dům či komerční prostor chránit před různými roztoči a alergeny? V tom případě do takových míst pořiďte odolnou PVC podlahovou krytinu v kontrastních barvách, která roztočům a alergenům nedá šanci. Kromě jiného tyto podlahy velmi dobře zvukově izolují a zaručují zdravé a rovněž i hygienické prostředí, ve kterém se budete cítit nadmíru příjemně. Barevné dekory řady Geflor contract můžete vybírat žluté, růžové, šedé, zelené či lagunově modré. Záleží pouze na vás, jaké barevné kombinaci dáte zelenou. Ať již si ale vyberete jakýkoliv odstín podlahy věřte, že nemůžete šlápnout vedle.

 

Dekor Mimosa

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno