Pikatec Home změní váš pohled na čištění domácnosti

0

Přejete si ušetřit 80 % času, který věnujete čištění povrchů ve vaší domácnosti? Česká firma vyrábějící nanokosmetiku Pikatec vám ušetří hodiny otrocké práce v domácnosti.

 

Nová technologie šetří čas i peníze

Když si spočítáte, kolik nekonečných hodin věnujete údržbě povrchů v domácnosti, vyjde vám astronomické číslo. Díky patentované nanotechnologii Pikatec Home , vyvinuté s Technickou univerzitou v Liberci, si můžete užít zaslouženého pokroku – na materiál či nábytek nanesete a rozleštíte polituru – a vytvořený ochranný štít bude až po dobu dvou let opatřen antibakteriální ochranou. Ta se samozřejmě méně špiní, odpuzuje vodu, prach a mastnoty, obsahuje UV filtr a má vyšší tvrdost proti poškrábání.

 

Pro jaké materiály je aplikace vhodná?

Přejete si ušetřit čas a námahu při mytí oken, zrcadel nebo skleněných povrchů například v koupelně? Sada pro ochranu skel je vhodná pro interiér i exteriér. Rádi byste ochránili svou sedačku od rozlitých tekutin? Pomocí přípravků na textil dosáhnete toho, že po ní nečistoty jednoduše stečou. Nanokosmetika se hodí pro širokou škálu povrchů – aplikovat ji lze na keramické povrchy, dlažby, nerez, lakované povrchy, plasty nebo dřevo. Už se těšíte na úsporu vaší práce?

Jaké přínosy má Pikatec Home?

Jelikož se díky nano polituře zacelí a vyhladí povrchy, významně se sníží jejich budoucí zašpinění. Nečistoty na nich málo drží a potřeba úklidu se tak snižuje. Úklid je také mnohem rychlejší, doba potřebná k čištění a údržbě se zkrátí až o 80 %. Povrch bude odpuzovat vodu, oleje a zvýší tvrdost povrchů. Vhodnou ochranou povrchů dojde také k prodloužení jejich životnosti. Nanokosmetika určená pro domácnost je zároveň chemicky odolná – například proti kyselinám a podobně.

Konec nekonečným hodinám domácích prací! Už víte, co budete dělat v ušetřeném čase?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno