Podzim fandí originalitě i v pánské módě

0

Přes léto uvolněnější atmosféra na poli módy pomalu ustupuje konzervativnímu podzimu. Z ulic i kanceláří mizí barvy a začíná převládat obligátní černá, hnědá a šedá. I když do práce si mnoho z nás nemůže vzít cokoli ho napadne, ve volném času nám naštěstí nikdo nebrání nosit to, co se nám líbí. A vyjadřovat tak svůj názor.

Mezi základní kousky v šatníku pro volný čas patří beze sporu trička. Jsou univerzální pro jakoukoli situaci, posezení s přáteli, procházku s rodinou nebo jen odpočinek u televize. Jednobarevná trička ale dnes už nikoho nebaví, v módě jsou pánská trička s motivy. Kromě toho, že sluší všem generacím, pobaví okolí a stanou se oblíbenou součástí šatníku. Pánská trička navíc rády nosí i ženy  a tak je jich stále nedostatek, jsou tak vždy vhodným dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jiným příležitostem.

Stejně oblíbené jako trička jsou i klasické mikiny s kapucí. Ty se na podzim hodí pro denní nošení, protože počasí už je přeci jen chladnější a je potřeba se více oblékat. Nic lepšího, než hřejivé mikiny do sychravého počasí neseženete a pokud navíc budou s nějakým vtipným motivem, tím lépe. Než se rozjede topná sezóna naplno, mikiny využijete venku i uvnitř, společníka vám však kvalitní pánské mikiny budou dělat po celý rok. Ne vždy je totiž počasí jen na tričko a tak je potřeba být originální, i když je chladno.

Oblek nebo sako s neformálními kalhotami provází mnoho mužů celý  pracovní týden a tak o víkendu nebo ve svém volnu hledají pohodlí, příjemný materiál a zároveň chtějí dobře vypadat. Trička a mikiny splňují všechny podmínky a ke sportovně elegantnímu vzhledu jim pomohou i šperky pro muže v jednoduchém designu a provedení. Oblíbené materiály jsou kůže, ocel, stříbro a kamínky, které dodávají nádech luxusu a zároveň nedbalosti. Pak už stačí jen nasadit oslnivý úsměv a víkend s rodinou nebo přáteli může začít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno