Ubytování pro školy v přírodě na úžasném místě

0

Když mi nedávno kamarádka a také matka spolužačky mého syna, který navštěvuje mateřskou školku, sdělila, že má školka v plánu ubytování pro školy v přírodě v hotelu TOP Benecko, byla jsem štěstím bez sebe. Hotel si totiž moc dobře pamatuji z dob, kdy jsem ho se školou hojně navštěvovala i já sama. Pamatuji si tak nejen na výtečnou kuchyni, kterou jsem milovala, ale také na velmi překrásné zákoutí, které se pne po úžasných pláních Krkonošského národního parku. Doufala jsem tak, že si má dcera z tohoto překrásného výletu, který pro ně školka chystá, odnese stejně krásné vzpomínky, jako tehdy já a také, že se tak stalo. Dcera byla po svém návratu jako vyměněná a neustále nás s mužem zásobovala novými a novými příběhy, které zažila na této nezapomenutelné pouti.

 

Ubytování pro školy je zde velmi dobře řešeno

Ubytování pro školy je na tomto místě naprosto bravurně řešeno. Výletovat se zde dá, takřka za každého počasí. Je zde totiž spousta míst, která mají svým návštěvníkům, co nabídnout. Dcera si zde prý naprosto zamilovala takzvanou Lufťákovu dráhu, kterou podle ní musel absolvovat každý nejméně dvakrát. Dále se jí zde zamlouvala ZOO, která prý byla velmi malebná a rovněž nešetřila chválou ani na zmíněnou kuchyni v hotelu Benecko, která již dříve byla k nezaplacení. V kuchyni se navíc vařilo z čistě domácích výrobků, respektive těch, které pocházeli od místních farmářů a rolníků, což se v dnešní „chemické“ době velmi často již nevidí.

 

Hotel pro rodiny s dětmi slouží skvěle

Hotel pro rodiny s dětmi sklízí samé pozitivní recenze díky tomu, že se o své hosty a to i o ty nejmenší, dokáže naprosto skvěle postarat. Málokterý hotel umí nalézt vyžití pro ty malé neposedné nezbedy, kteří se snaží neustále něco objevovat. Tudíž jsem se s mužem rozhodla, že příští rok v zimě, se zde také na pár dní zastavíme a užijeme si trochu toho nefalšovaného klidu, který po celém roce tak moc potřebujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno