full screen background image

Problém se špinavými podlahami je u konce! Čištění podlah Brno

Bydlíme ve větším rodinném domě, kde máme ve všech místnostech plovoucí podlahy. Jelikož je těchto podlahových ploch opravdu hodně, zabere mi jejich mytí skoro celý den. Je to opravdu náročné, takže jsem se jednoho dne rozhodla, že to občas přenechám nějakým profesionálům.

16556499 - the floor of the light brown laminate diagonally

Od kamarádky jsem už dřív dostala kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekční čištění podlah Brno, se kterou byla údajně velice spokojená. Na internetu jsem si o této firmě našla dodatečné informace, přečetla si pár recenzí a jelikož byly ve většině případů kladné, neváhala jsem a firmu jsme zkontaktovala a popsala mé přání čištění podlah. Ihned se mnou domluvili termín, informovali mě o postupu práce, jak dlouho to asi bude trvat a řekli mi i přibližnou cenu.

Zaměstnanci firmy přijeli přesně ve smluvený čas. Dům si prošli, aby věděli kde začít a jak postupovat a ihned se pustili do práce. Do domu si donesli těžký kotoučový stroj a s pomocí kvalitní chemie začali kartáčovat podlahy, aby je zbavili nečistot, mastnoty a dali podlahám nový vzhled. Jakmile vše pořádně vyčistili, použili účinný vysavač a vše vysáli. Podlahy pak ještě přetřeli vodou.

Jako výsledek zde byly podlahy, které se krásně leskly. Vypadaly jako kdybychom se zrovna nastěhovali. Opravdu odvedli kvalitní a rychlou práci, se kterou jsem byla velice spokojená. A výsledná cena? Čekala jsem, že za takto skvěle odvedenou práci si naúčtují o hodně víc, než jak to ve skutečnosti stálo.

Byla to příjemná spolupráce a od té doby nás firma navštěvuje jednou za čtvrt roku a vždy odvedou stejně kvalitní práci. Firmu A SERVIS LIPKA vřele doporučuji, určitě nebudete zklamaní.

Konečně jsou naše koberce opět jako nové! Strojní čištění Brno

Zdědili jsme po babičce dvoupatrový dům v menší obci, dům, který byl delší dobu neobydlený, jelikož byly problémy s dědictvím. Před pár měsíci jsme se do něj nastěhovali s tím, že jsme museli plno věcí vyházet a celkově dát celý dům trošku dohromady. Po celém domě zůstaly krásné původní koberce, které byly ale už zašlé a plné nečistot. Rozhodli jsme se s manželkou, že je nechceme vyhazovat, jelikož to byly unikátní kousky, ale že je zkusíme nechat profesionálně vyčistit.

47800509 - carpet texture

Od známých jsme dostali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kotoučové čištění koberců Brno, která se zabývá nejen čištěním koberců, ale celkově kompletními úklidovými službami. Když jsme se na tuto firmu zaměřili přes internet, zjistili jsme, že mají opravdu hodně kladných hodnocení a různých recenzí od spokojených zákazníků. Takže jsme neváhali a firmu jsme zkontaktovali.

Ihned jsme domluvili termín a ještě týž den nám zaslali finanční nabídku, která byla opravdu příjemná a oproti konkurenci výhodná. Takže jsme se už jen těšili na den, kdy nás firma navštíví.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA a ihned se pustili do práce. Pomocí těžkého kotoučového stroje začali důkladně čistit koberce. Postupně do koberců vkartáčovali kvalitní chemii, která pomohla tomu, aby pustily všechny hloubkové nečistoty, které pak byly následujícím kartáčováním vyneseny na povrch.

Nakonec se nečistoty vysály pomocí výkonného vysavače, takže po práci zaměstnanců zůstaly jen krásně čisté a voňavé koberce, které byly zároveň vydezinfikované a zbaveny roztočů. Prostě kompletní a důkladný servis. S firmou A SERVIS LIPKA jsme byli velice spokojeni a určitě budeme doporučovat dále.


TAG


14 x komentováno u “Problém se špinavými podlahami je u konce! Čištění podlah Brno

 1. Janča napsal:

  Kotoučové čištění je fajn, taky nám tím dost prokouknul koberec v kanceláři. Pro pravidelnou údržbu používáme průmyslový Karcher WD 6 P Premium, který se dobře umístil v tomto testu – https://www.recenzer.cz/test-vysavacu/ Máte s ním někdo zkušenost?

 2. Milan Veselý napsal:

  Dobrý den,
  je obtížné si u firmy A SERVIS LIPKA zamluvit volný termín? Jde mi o to, zda se čeká například měsíc, nebo třeba jen týden.
  Děkuji

 3. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,

  děkujeme, že své nadšení sdílíte i s ostatními.

  S pozdravem
  Barbora Lelková

 4. Kamila Chovancová napsal:

  Když čištění koberců, tak jedině strojové od firmy A SERVIS LIPKA. Extrakční metoda se této nemůže vyrovnat a přístup zaměstnanců firmy je také úžasný.

 5. Nikola Matoušková napsal:

  Dobrý den,
  jednalo se o dlažbu v naší koupelně a na chodbě. Její spáry byly velmi zašlé a zanesené. Samotné se mi do čištění pouštět nechtělo, a tak jsem si našla firmu A SERVIS LIPKA. Nemohla jsem pak uvěřit vlastním očím, když byli pánové s prací hotovi. Dlažba jen zářila čistotou a její spáry taktéž.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   rádi slyšíme, že jsou s námi naši zákazníci spokojeni. Moc děkujeme za odezvu.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 6. Tereza Koutná napsal:

  Čištění koberců firmou A SERVIS je opravdu jedinečné. Kdo ho nevyzkoušel, asi neuvěří. My jsme doma koberce plánovali měnit, ale díky této firmě už nemusíme.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   pro své zákazníky rádi děláme, co je v našich silách. Děkujeme za milou odezvu.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 7. Jan Rozrazil napsal:

  Dobrý den, nemůže kotoučový stroj koberec nějak poškodit? Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   to je vyloučené. Nikdy se nám nic takového nestalo. Kotoučový stroj je sice velmi účinný, dokáže vyčistit skvrny až z hloubky koberce, ale zároveň je také velmi šetrný.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 8. Evelína Machová napsal:

  Dobrý den, jaké typy podlah ještě Vaše firma čistí? Děkuji.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   firma A SERVIS čistí podlahy jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 9. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,

  ano, naše služby poskytujeme i mimo město Brno. Dojíždíme do měst a obcí po celé ČR.

  S pozdravem

  Barbora Lelková

 10. Lucie Lukášová napsal:

  Chtěla bych se zeptat, zda firma dojíždí i do okolí Brna.
  Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *