Potřebujete dioptrické brýle? Využijte možnost pohodlného nákupu on-line

0

Někteří mají problémy se zrakem od dětství. Řada ostatních s přibývajícím věkem zjistí, že již nevidí tak dobře jako před lety. Většina lidí tak dříve nebo později zjistí, že potřebuje dioptrické brýle přinejmenším na čtení nebo na řízení motorových vozidel. Často ale nemáme čas ani chuť navštívit optiku. Mnozí z nás proto pořízení brýlí odkládají, i když už je mají od lékaře předepsané a vědí, jaké dioptrie potřebují.

 

Vychutnejte si pohled na svět v plné kráse, i když vás tlačí čas

Nákup dioptrických brýlí on-line je celosvětovým trendem. A stále více se začíná prosazovat i u nás. V dnešní uspěchané době je totiž každá ušetřená chvíle času, kterou můžeme věnovat rodině, přátelům nebo zálibám, vzácná. Navíc se nám v kamenném obchodě vždy nepodaří vybrat ty pravé obroučky. A pokud dokonce nemáme optiku v přímém dosahu a musíme se do ní vypravit třeba až do sousedního města, ušetří nám nákup brýlí on-line nejen čas, ale i také finance, které bychom vynaložili na dopravu.

 

Jaké jsou výhody nákupu dioptrických brýlí on-line?

Internetové obchody si mohou dovolit nabízet zboží za nižší cenu než kamenné provozovny. Brýle tak lze pořídit již za třetinu ceny než v optice. Například dioptrické brýle Crullé můžete on-line pořídit již od 997 Kč. Namísto příspěvku od zdravotní pojišťovny můžete získat slevu 150 Kč přímo na Alensa.

Výběr zahrnuje až 3000 obrouček nejznámějších značek. V základní nabídce jsou skla plastová, s antireflexní úpravou, tvrzená, s UV filtrem, samočisticí, superhydrofóbní, oleofóbní i s antistatickou vrstvou. Čočky vždy zabrušují školení profesionálové. A pokud si objednáte zboží s cenou nad 800 Kč, budete mít dopravu zdarma.

 

Jak na nákup brýlí on-line?

Při výběru obrouček můžete využít virtuální zrcadlo. Jakmile jste našli ty pravé, zadejte hodnoty v předpisu. Po potvrzení objednávky budete mít brýle za 5-7 dní u vás doma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno