Prodej plesových šatů jsem letos obelstila

0

Stejně tak, jako v loňském roce, i v tom letošním mne a mé kolegy z práce čeká ples pořádaný každoročně naší společností, který je vždy velkou událostí na které nechybí ani jedna ze známých osobností. Tudíž si takováto velkolepá událost žádá i velkolepou přípravu a nyní nemyslím účes a líčení, nýbrž to nejhlavnější a tím jsou plesové šaty. Již v loňském roce jsem prohlásila, že mé šaty, které jsem v loni měla na sobě, potřebuje obměnit. Tudíž jsem letos nezahálela a poohlédla se již s předstihem po šatech, které bych mohla letos na firemní ples obléci a kupodivu jsem nalezla přesně to, co jsem dlouhou dobu hledala. Vsadila jsem tak na prodej plesových šatů na internetu a pořídila si skvělý kousek, který je hitem plesové sezóny roku 2019.

 

Dlouhé plesové šaty jsou krásné, avšak letos to bude chtít změnu!

Vždy jsem si na firemní večírek brala dlouhé plesové šaty, ve kterých jsem se vždy cítila velmi dobře. Poslední dva roky jsem ovšem velmi fyzicky zdatná a to se rovněž konečně podepsalo i na mé po porodu zhýralé postavě. Konečně tak letos mohu zahodit dlouhé plesové šaty obléci se na firemní večírek do odvážnějšího modelu. Tudíž letošnímu firemnímu večírku budou vévodit krátké šaty, které jsou vskutku famózní.

 

Krátké šaty na ples

Letos tak sázím na krátké šaty na ples, které mi dovolil i můj manžel, kterému jsem se v nich velmi líbila. Tyto šaty jsem si ihned zamilovala a je více než jasné, že budu s tímto modelem na večírku jediná. Nemám ráda, když potkám kolegyni z vedlejšího oddělení, která si kráčí ve stejných šatech jako já. Tomuto trapnému faux pas jsem se tak letos chci absolutně vyhnout. Šaty, které jsem si vybrala, jsou navíc tak dokonalé, že již není třeba žádných výrazných šperků, jelikož bych jejich krásu jen přehlušila. Jsem z nich opravdu unešená a věřím, že na večírku s nimi zazářím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno