Půdní schody Fakro jsou bezpečné, a ještě šetří místo

0

Máte pocit, že každým stoupnutím na prastarý žebřík na půdu si podepisujete ortel smrti? Nečekejte na dobu, kdy se staré dřevo rozlomí a pořiďte si zánovní schody Fakro. Mnoho typů systémů skládání, rozkládání, zavěšení i umístění dovoluje umístit žebřiny i do atypických nebo stísněných prostor. Schody se hodí jako stupátka do půdních prostor, vestavěných prostorů na chatách i jako schůdky na patra v bytě. Podívejte se na specializovaný e-shop, prostudujte si rozměry i materiály a jednoduchou objednávkou máte vysněné bezpečné schodiště brzy doma.

 

Fakro schody si zvládnete namontovat a sestavit sami

Fakro schody přinášejí spoustu výhod. Jedná se o certifikované výrobky, z nichž se nezřítí ani osoby s nadměrnými velikostmi nebo neposedné děti. Některé typy jsou opatřeny zábradlím, další zas protiskluzovým materiálem. Jestliže sháníte protipožární schody do prostor, kde například skladujete hořlavé věci nebo tam, kde musejí být splněny přísné protipožární normy, neváhejte s nákupem právě těchto žebřin. Certifikované produkty jsou dostatečně průkazné pro možné kontroly i absolutně bezpečné v případě vznícení hořlavých materiálů v objektu.

 

Fakro půdní schody se snadno vejdou do míst, kam by se obyčejný žebřík nevešel

Některé prostory jsou tak složitě zkonstruované – jsou za rohem, je tam nízký strop či úzký otvor na půdu, že i obyčejný žebřík, který si pro vystoupání vzhůru přinesete, jednoduše neprojde dveřmi, natož aby se dal spolehlivě opřít. Fakro půdní schody vás zachrání i v interiérech atypických rozměrů a složitějších parametrů. Smontování schodiště přímo na místě a upevnění do patřičné podložky či úchytů učiní z půdy opět jednoduše přístupné místo. Díky novému schodišti Fakro budete mít obytnou zónu o hodně komfortnější a přístupnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno