Půjčka jako investice do svého zdraví

0

Zdraví je to nejcennější, co člověk má. Mladí lidé ho berou automaticky a vlastně si ho každý začne pořádně vážit až ve chvíli, kdy ho ztratí. Lékařská praxe je dostupná všem pojištěncům zdarma, nicméně za léky a úkony mimo hrazené pojištění, je třeba zaplatit hotově.

Výdaje za péči a doplatky za léky jdou mnohdy do tisíců. Zejména senioři tak mohou mít problém částky v lékárnách ze svých penzích uhradit. Pokud patříte mezi ty, kteří za léky utratí tisíce a nemají tak peněz nazbyt, může vám pomoci střednědobá půjčka. Mezi její hlavní přednosti patří skutečnost, že se věřitel neptá, na co budou peníze využity a solidní je i úročení a RPSN.

 

Peníze obratem

Půjčka od TOMMY STACHI snadno vyřeší akutní finanční nedostatek, neboť její vyřízení trvá deset minut. Po podání on-line žádosti pomoci interaktivního formuláře a aktivaci účtu v Klientském centru nahrajete požadované doklady a smlouvu podepíšete elektronicky. Peníze poté obdržíte obratem na svůj bankovní účet.

Neplatíte žádné poplatky za vyřízení, půjčka je bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Podmínky smlouvy jsou jasné a přehledné, neplatí se žádné poplatky předem, ke sjednání nepotřebujete ručitele, ani majetek k zástavě, úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit zcela ZDARMA.

 

Bez zbytečné byrokracie

Vyřízení je rychlé a bezpečné, nečeká vás žádné zbytečné papírování. Co víc si přát? Úvěr lze čerpat ve výši 10 až 150 tisíc, po dobu 12 až 60 měsíců. Dosáhnou na něho všichni, kteří mají status zaměstnance, živnostníka nebo důchodce s prokazatelným příjmem deseti tisíc. Úrok startuje na 0 % p.a. a RPSN na 12,8 %.

S dostatečnou finanční hotovostí si může člověk dovolit tu nejmodernější péči a veškeré potravinové a vitamínové doplňky. Zdraví se sice nedá koupit za peníze, ale lze ho výraznou měrou zlepšit a zajistit si tu nejlepší prevenci. Na zdraví se nevyplatí šetřit. Budoucnost je totiž jen ve vašich rukou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno