full screen background image

SEO konzultant pomůže, aby web vydělával

Optimalizace webových stránek zacílená na to, aby se zvýšila návštěvnost na vašem webu a vám vzrostl zisk, patří do rukou profesionálů. Vy nabízíte produkt nebo službu, SEO konzultant vám ji pomůže prodat.

 

Co jsou SEO služby

Optimalizace webu, SEO či linkbuilding, to jsou služby, které si kladou za cíl dostat váš web na horní pozice vyhledávačů a tím pádem zajistit větší návštěvnost vašeho webu. Se zvýšením počtu návštěvníků webu se bude ruku v ruce zvyšovat zisk z prodeje vašich produktů či služeb. SEO konzultant provede celkovou analýzu vašeho webu, následně opraví vše potřebné tak, aby se vaše stránky dostaly na přední pozice nejpoužívanějších vyhledávačů u nás Google a Seznam.

 

Co by měl SEO konzultant ovládat

Nejlépe uděláte, pokud si projdete reference. Pokud zjistíte, že bude vašim partnerem společnost, která má za sebou úspěšnou práci pro stovky webů, kvalita je zaručena. Měli by vám celý postup optimalizace vašeho webu dobře vysvětlit a seznámit vás se základními pojmy, jako jsou vyhledávací crawlery, klíčová slova, copywriting či PPC reklama. Jedině tak si můžete být jisti, že jste v dobrých rukou a budete také sami vědět, co si za danou službu vlastně pořizujete.

 

Jak to funguje

Nejprve se provede analýza vašeho webu a zjistí se klíčová slova typická pro váš obor. Následně se upraví obsah a informační architektura vašeho webu – tím se zviditelníte pro vyhledávací crawlery. Následně se pomocí copywritingu tvoří tematické články s odkazy na váš web – ty jsou umisťovány na vaše stránky, blogy a na tematicky relevantní weby s vysokou návštěvností. Vy se tak dostanete na přední místa ve vyhledávačích. Dále může být vytvářena PPC reklama.

Kam nechodí slunce, tam chodí lékař – v tomto případě profík, který vyléčí a zviditelní váš nevýdělečný web.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *