full screen background image

Školka v Praze 10 vévodí srdcím stovek dětí

Umístit své dítě do předškolního zařízení nemusí být vždy zrovna dvakrát jednoduché. Své o tom jistě vědí rodiče malých předškoláků nejen v hlavním městě v Praze, ale i v ostatních městech a krajích. Ne všechny školky jsou vybaveny jak kvalitním personálem, tak kvalitním zázemím, díky kterému by se děti mohli cítit jako doma. To ovšem neplatí o malebném stavení ve vilové oblasti, kde sídlí školka Praha 10, do které se dětí těší každý den a která hraje v jejich srdcích naprostý prim. Po velmi náročné rekonstrukci je tato prvorepubliková stavba opět k mání a to se vší parádou. Krásná vysoká zahrada, příjemný interiér a překrásný exteriér včetně kvalitních pracovních sil v podobě zdatného personálů pedagogů, kteří zde fungují napříč obory. Vězte nebo ne, ale o zápis do školky Praha 10 je opravdu obrovský zájem, tudíž nepromeškejte svou šanci na přijetí vašeho dítka.

 

Školka působí více než domácky

Domácí prostředí školky utváří v dětech dojem, že se zde nemusejí ničeho bát a cítí se zde bezpečně za každých okolností. Školka Praha 10 působí nejen na děti, ale také na jejich rodiče více než domáckým prostředím. Školka Dubeč, která se nachází, v prvorepublikové vile v srdci Prahy je tím jasným důkazem. Pokud ovšem tuto školku máte z ruky a raději byste navštívili jinou její pobočku, není to vůbec žádný problém. Děti lze totiž umístit i do dalších školek, které v Praze naleznete a těmi jsou kupříkladu školka Koloděje anebo školka Újezd nad Lesy či dětmi rovněž velmi oblíbená školka Praha 15. Vězte ale v jediné, že ať již umístíte své dítko do jakékoliv této školky, nešlápnete vedle a na instituci doma od svých dětí uslyšíte pouze samou chválu.

 

Školka nabízí nespočet aktivních kroužků pro své svěřence

Má vaše dítko sklon k výrobě všeho možného z keramiky? Přihlásit ho tak můžete do keramického kroužku přímo ve školce. Anebo vaše dcera oplývá spíše uměním jógy, ke které má velmi blízko? Tudíž jí můžete přihlásit na hodiny jógy, které jsou opět v rukách školky. Točí se vám z těchto možností hlava? V tom případě jste narazili na tu správnou předškolní instituci, kterou jste již dlouho hledali. Školka Praha 10 je totiž místem, kde se děti nejen učí hrám a rozvíjejí své dovednosti, nýbrž se zde naučí i mnohým zvykům a návykům, které v dospělosti jistě ocení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *