full screen background image

Slevové kupóny jsou příležitostí, jak obnovit levně jarní šatník

Zapomeňte na klasické nakupování. Chytře nakupovat znamená využívat veškeré slevy. A to i pokud jde o aktuální fashion kolekce pro jaro a léto 2019. Slevové kupóny vám umožní nakupovat s různými bonusy, slevami i s poštovným zdarma.

Obnovit šatník do nové sezóny není levná záležitost – ani když saháte po těch levnějších značkách, natož když si chcete dopřát trochu luxusnější módu. Potřebujete nové džíny a k nim i nějaké fashion tenisky. Halenka, tričko – pomalu ke každému vrchnímu dílu to chce najít vhodnou podprsenku. Myslet je už nutné i na letní šaty, sandálky a plavky. Jen tak seženete to, co chcete, ve vaší velikosti. Připravili jsme si pro vás pár tipů na jarní nákupy se slevovými kupóny.

 

Bonprix patří mezi nejlevnější místa k nákupu dámské módy

Slevové kupóny Bonprix vám navíc ještě umožní nakoupit se slušnou procentuální slevou (10 %) a s poštovným zdarma. Co si pro tuto sezónu na Bonprix.cz koupit? Zajímavý je sortiment jarních svetrů i šatů s dlouhými rukávy. Teď na jejich nošení máte ještě zhruba dva měsíce, pak se k nim vrátíte na podzim.

 

Blancheporte uspokojí plnoštíhlejší dámy

Bývalý Magnet, dnes Blancheporte, nabízí zejména módu ve větších velikostech. Takže kdo nepotřebuje velikost 34, ale naopak zejména od 40 výš, ten by sem měl rozhodně zavítat. Navíc slevový kupón Blancheporte vám teď ušetří 40 % z ceny objednávky.

 

Pro jarní boty do Deichmanna

Rozhodně se vyplatí i 250 Kč sleva v Deichmannu. Stačí nakoupit za 1000 Kč a zaplatíte pouze 750 Kč. E-shop funguje skvěle. Boty si máte možnost nechat zaslat, nebo si je vyzvednete na některé z prodejen.

 

Kam pro plavky a spodní prádlo?

Nové spodní prádlo pod lehčí kousky jarního šatníku oceníte určitě hned. Na plavky je sice zdánlivě čas, ale nechtěla byste si už nyní chodit zaplavat, abyste něco udělala se svojí postavou před plavkovou sezónou? Pro obojí, pro spodní prádlo i plavky, vás pošlu do Astratexu. Aktuálně nakoupíte na Astratex.cz bez poštovného.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *