Správná čarodějka s košťátkem pro smítko i pod gauč sletí

0
Wicked witch flying on broomstick with bats behind her and moon nearby in the evening dramatic sky background. Free space for text

Velký čarodějnický den je tady a my potřebujeme nové moderní košťátko, které by splnilo přísné požadavky velké čarodějky.  Není problém, Kärcher nabízí moderní bateriové koště pro moderní čarodějky!

Celý rok jsme se natěšeně všechny chvěly na to, až popadneme koště a užijeme si parádní let. Ovšem jsme moderní čarodějky, a proto také potřebujeme výkonné košťátko s dlouhou výdrží, abychom si svou dnešní parádu užily se vší krásou. A že je potřeba před velkým večerem vykouzlit i krásně čistou domácnost? Nevadí! Správné čarodějnické koště nám hravě pomůže i s tímto úkolem. Alespoň se před letem hezky zahřeje.

Moderní bateriové koště Kärcher KB 5 se postará o mimořádné výsledky čištění. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System zvládne rychle, efektivně a bez námahy odstranit nečistoty z tvrdých podlah i koberců s nízkým vlasem. Koště funguje na lithium-iontovou baterii, to znamená, že k jeho zapojení nebudete potřebovat zásuvku a přístroj bude pohotověji po ruce než běžný vysavač. Na jedno nabití vydrží v provozu až 30 minut.

Snadné manévrování a práci bez ohýbání zad umožňuje flexibilní dvojitý kloub, stejně jako nízká hmotnost přístroje. Koště si hravě poradí i s hůře dostupnými místy. Bez potíží se s ním dostanete až do krajů, pod nábytek a lze ho pohodlně používat i na schodištích. Praktickou funkcí je automatické zapínání a vypínání a odnímatelná nádoba na nečistoty, kterou jednoduše vysypete, aniž byste se dostali do kontaktu s jejím obsahem.

A v náš velký čarodějný den seženete moderní bateriové košťátko za pěknou cenu –  1 560 Kč.

www.karcher.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno