Vychytávky, které vám v autě nesmí chybět!

1

Cestování autem může být občas náročné. Obzvláště, pokud jedete dlouhou dobu, máte za sebou křičící paviány v podobě vašich dětí nebo jste unavení a nudíte se. Ale nebojte se, my vám dnes dáme pár tipů, co si s sebou do auta určitě sbalit, abyste každou další jízdu v autě přežili bez úhony. Jaké vychytávky vám tedy v autě nesmí chybět?

 Každý řidič zná tu situaci, kdy by se rád soustředil na řízení a ne na klábosení se spolujezdcem nebo s dětmi. Pro tyto příležitosti si určitě do auta pořiďte autorádio, se kterým můžete poslouchat písničky na vaší oblíbené stanici, nebo do něj vložit USB flesh disk či paměťovou kartu, na kterou si nahrajete vše, co máte rádi. Písničky, mluvené slovo i pohádky, které uspí vaše děti. Praktické autorádio Orava AR-114 toto vše zvládá a navíc vám nabídne zabudovaný bluetooth s hands free, díky kterému už nikdy nebudete muset mít mobil u ucha. A aby bylo vaše cestování ještě pohodlnější, můžete si autorádio Orava AR-114 propojit s chytrou aplikací Caradio, která se dá stáhnout na Android a iOS zařízení.

Dlouhé cesty si žádají potřebný komfort. Pokud se i vám vybíjí telefon rychlostí blesku, určitě si do auta pořiďte autonabíječku, která vám udrží telefon nabitý, ať se stane cokoliv. Autonabíječka Orava AN-5 vám navíc nenabije jen telefon, ale i iPod, PDA a tablet.  Autonabíječka USB funguje přes cigaretový zapalovač a nabíjet můžete až dvě zařízení so současně.

img

Znuděné nebo ukřičené děti – to je postrach pro nejednoho řidiče. Jak ale děti zabavit, aby vydržely být zticha alespoň půl hodiny? Skvělý nápad je DVD přehrávač Orava PD 308, na kterém děti mohu sledovat své oblíbené pohádky nebo seriály. DVD přehrávač má širokoúhlý LCD monitor, který lze i naklápět do stran. DVD přenosný přehrávač podporuje formáty DVD / DVD + -R / + – RW / MP3 / VCD / CD / CD-R / -RW / DivX / JPEG, paměťové karty SD i MMC nebo USB rozhraní. Skvělá je pro řidiče i zpráva, že lze do DVD přehrávače PD 308 zapojit sluchátka a děti si tak mohou film užívat, aniž by rušili všechny okolo.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno