Strojové čištění potěší vaši podlahu

0
65580453 - fragment of parquet floor

Náš kulturní dům, jehož jsem správkyní, prošel přes léto rekonstrukcí. Snažili jsme se o to, aby byl prostornější a působil přitažlivěji. Po rekonstrukci je v mnohem elegantnějším hávu, připraven na všechny plánované akce. Poslední věcí, kterou zbývalo dokončit, bylo generální vyčištění parket. Po plesech, které se za ta léta v domě pořádaly a dalších akcích nebyla podlaha právě v nejlepším stavu.

V parketách byly zašlapané staré nečistoty, na některých místech se podlaha měnila dočerna. Obyčejné čištění by v tomto případě nemělo žádný větší efekt. Potřebovali jsme detailní a hloubkové čištění. Nejlépe strojové, které nám mohla nabídnout firma A SERVIS LIPKA, voskování linolea, čištění podlah Praha. Má kvalitně vybavený strojový park a používá velice šetrnou a značkovou chemii.

Bylo pro nás důležité, abychom měli jistotu, že na čištění podlahy budou použity správné čisticí prostředky. Nesprávně zvolené by mohly hravě podlahu poničit, nebo naopak by nemusely dostatečně působit a čištění by bylo zbytečné. A SERVIS měl ale velice dobrá doporučení, věděli jsme, že si na výběru dá záležet.

Zaměstnanci této firmy se ukázali být pravými profesionály a mimo to i velice milými společníky ke konverzaci. Měla jsem za úkol se jich detailně vyptat na jejich postup práce a ujistit se, že mají vše pod kontrolou, mnoha lidem je takové vyptávání nepříjemné, ale oni mi ochotně odpověděli úplně na cokoliv.

Sledovat je při práci bylo velice zajímavé. Použili zásaditou chemii a kotoučovým strojem kartáčovali podlahu, ze které se začaly uvolňovat nečistoty, i ty zažrané do hloubky. Ani to netrvalo dlouho a měli hotovo, podlaha byla perfektně čistá, vypadala, jako by ji právě položili. Byla to velice dobře a poctivě odvedená práce. Všem firmu vřele doporučuji.

Milujete chuť kávy, ale nemůžete ze zdravotních důvodů kofein pít? Zde je řešení

Kávu pije většina z nás. Někteří kvůli její příjemné chuti, jiní kvůli účinkům, které tento nápoj provází. Bohužel někteří z nás ji nemohou pít ať už kvůli alergii nebo kvůli vysokému tlaku. Ale i v takových případech je zde řešení, jak se její skvělé chuti nevzdávat. Na trhu je mnoho výrobků, které svou chutí připomínají klasickou kávu, avšak vyrábí se většinou z jiných surovin, případně se kávová zrna zpracovávají a upravují jinak. Tyto náhražky neobsahují kofein, tudíž jsou naprosto vhodné i pro děti. Ta se potom vyrábí dvěma způsoby. Buď se káva napaří a pomocí rozpouštědel se kofein odstraní a nebo se zrna vymývají ve vodě, čímž se kofein odloučí a zbylá kávová zrna se usuší a následně postříkají vypařenou směsí bez kofeinu.

47217464 - close-up of coffee spilling from cup on carpet

Dalším řešením jsou obilné kávy. Ty se vyrábějí ze směsi obilovin, často lze v obsahu nalézt také kořen čekanky a cukrové řepy. Chutí připomínají spíše kávu rozpustnou než klasickou překapávanou kávu, ale jsou o poznání zdravější a mohou doplnit i dětský pitný režim. Tudíž pokud máte rádi chuť kávy a nemůžete ji pít, je toto řešením právě pro vás.

V dnešní době je vynikající právě to, že snad ke všemu už existuje nějaká vhodná alternativa. Například nesnášíte čištění koberců, protože to je namáhavá práce a často to nedopadne ani podle vašich představ? Tak raději kontaktujte úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 8. Jedná se o špičku v čištění koberců, protože ho realizuje podle strojové kotoučové metody, která dokáže vyčistit jakkoli špinavý koberec, a to za stále dostupnou cenu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno