full screen background image

Tipy na svatební dary

Dostali jste pozvánku na svatbu od vašich přátel či rodiny a přemýšlíte, jak je vtipně, prakticky, avšak originálně obdarovat? Nebo se budete brát vy sami a sestavujete seznam přání, kterým by se mohli svatebčané inspirovat při výběru toho nejvhodnějšího dárku? Přečtěte si náš dnešní článek, ve kterém se dozvíte skvělé tipy na svatební dárky.

 

Praktické dary

Novomanželé do své nové domácnosti jistě užijí elektroniku a praktické svatební dary. Takovými dary mohou být kávovar, pračka, myčka nádobí, žehlička s prknem, vysavač, sušička prádla, domácí pekárna, nová sada nádobí nebo příborů, sklenice na šampaňské, povlečení, gril nebo fotoaparát. Tyto věci se v žádné domácnosti neztratí a určitě udělají radost.

 

Vtipné dárky

Pokud byste si rádi ze svých přátel udělali legraci a chtěli je rozesmát při rozbalování dárků, věnujte jim vtipné dárky, které jen tak někdo nemá. Skvělé budou například lechtivé karetní hry, trička s potiskem Game Over nebo vtipnými hesly, prasátko – pokladnička s motivy manželů pro společné úspory nebo malé dárečky jako kačenky do vody nevěsta a ženich či veselá přání.

Originální dárky

Svatba je nezapomenutelný zážitek, který by měl být oslavován i originálními dárky pro novomanžele. Nechcete zapadat mezi ostatní a novomanželům byste rádi věnovali originální dárky? Pak můžete zvolit například krásné lampiony štěstí, které si mohou sami vypustit na oblohu při romantickém večeru, vhodný a praktický bude i set na víno s motivy srdíček, který se skládá z vývrtky a zátky, můžete však novomanželům pořídit i vtipný a originální dárek – zásobu toaletního papíru s názvem Game Over. Velmi úsměvné budou například i veselé kartičky s návodem, jak na manžela a návod jak na manželku nebo váleček na těsto s popiskem Domlouvadlo.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *