full screen background image

Věděli jste, že 3D má souvislost i s povlečením?

O 3D technologiích jste pravděpodobně už něco slyšeli. Jsou všude kolem nás – to máte 3D tiskárnu, kino, televize, brýle, puzzle, tapety a nejspíš byste sami vymysleli spoustu dalších příkladů. Ale tušili jste, že se 3D technologie uplatňují i v oblasti lůžkovin?

Zkratka 3D znamená, že je něco trojrozměrné. Objekty světa kolem nás trojrozměrné jsou, avšak například o obrázku na klasickém povlečení to říci nelze. Vypadá prostě jen jako neživý plochý obrázek. Ovšem existuje i 3D povlečení, jehož motivy se jeví jako živé. Barvy jsou jasnější a motivy skutečnější. Můžete pak zažít, jaké je usínat v květinové louce, pod palmami na pláži či v daleké Africe.

 

Používají se reálné fotografie

Opravdového dojmu je dosahováno tak, že se na lůžkoviny natiskne fotografie. Není problém si nechat vytvořit povlečení s fototiskem dle vlastní fotky, avšak jde o finančně nákladnější variantu. Z nabízených vzorů si navíc vybere každý, není potřeba vymýšlet nic vlastního.

 

Cena není vysoká

Pokud přemýšlíte, že všechno s 3D technologií bývá obvykle opatřeno vysokou cenovkou, u povlečení nemusíte mít vůbec strach. 3D lůžkoviny nejsou nijak zvlášť drahé. Odvíjí se to pochopitelně od materiálu, z nějž jsou vyrobeny, a obchodu, kde nakupujete. Povlečení 3D v akci momentálně seženete v e-shopu RodinneBaleni.cz. Mají tam předvánoční slevy, protože lůžkoviny s pěkným motivem mohou být i pěkným dárkem pod stromeček.

 

Vyhněte se nekvalitním výrobkům

Jestliže jste se inspirovali a hodláte někoho obdarovat, pamatujte především na kvalitu. Vsaďte na tradiční české obchody a osvědčené firmy. Jinak by mohlo dojít k tomu, že bude povlečení žmolkovat a ztratí jasné barvy.

Výběr motivu záleží na tom, co má obdarovaný rád. Někoho uchvátíte vesmírem, jiného Eiffelovkou. Kdo si potrpí na design, měl by zvážit i sladění s barvami pokoje. Problém to nebude, výběr je obrovský.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *