Vodovodní baterie do každé koupelny

0

Právě jste se rozhodli, že si zrenovujete koupelnu? Jistě máte již jasnou vizi, jak bude váš koupelnový ráj vypadat. Obklady v jemném dekoru, prostorná vana, designový sprchový kout, nebo protiskluzová podlaha. To jsou priority, které vybíráme jako první. Na vodovodní baterie se tak trochu zapomíná i přesto, že mohou být skvělým designovým doplňkem. A nejen to, především by měly být plně funkční a zároveň úsporné.

Pojďte si vybrat tu správnou pro vaši koupelnu. V dnešní době již máme na výběr mnoho variant a designových kousků.

 

Hurá do sprchy

Dávno jsou pryč časy, kdy byly koupelny jako přes kopírák. Nyní máte volbu, jakou baterii si zvolíte a tím i podtrhnete styl vašeho domácího wellness. Na výběr máme několik druhů sprchových baterií:

 • Sprchové hadice.
 • Sprchové tyče.
 • Podomítkové baterie.
 • Ruční sprchy.
 • Boční, nebo horní sprchy.

Chrom zajistí dlouholetou záruku, lesk a snadnou údržbu. Snadné nastavení teploty vody je samozřejmostí. Již žádné zdlouhavé čekání na vodu, která bude pro vás příjemně teplá.

Je libo venkovní sprchu? Žádný problém, i v létě se rádi osvěžíme pod sprchou. Venkovní sprcha vám zaručí pocit luxusu, pohodlí a dokonalosti. Keraservis vám nabídne mnoho variant pro vaše potěšení ze sprchování.

 

Pohodlí ve vaně

Kdo by si rád nedopřál plnou vanu horké vody s příjemným odérem vonné esence. I takový sen si lehko splníte, pokud si vyberete tu správnou baterii. Jednak se postará o snadnou manipulaci, a hlavně skvěle doplní interiér. Díky rozmanitému designu si vybere každý, ať už dáváte přednost rustikálnímu stylu, nebo čistým liniím. Dopřejte si vanovou baterii:

 • Nástěnnou.
 • Termostatickou.
 • Se sprchou.
 • Na okraj vany.

Koupání si užijete i díky kaskádovému výtoku vody. Můžete si být jistí vysokou kvalitou a provedením, chrom zaručí dlouholetou krásu. Ať už se rozhodnete pro baterii pákovou, umístění na vaně, nebo na stěně jistě skvěle a stylově doplní váš relaxační koutek.

 

Ani umyvadlo nepřijde zkrátka

Ráno je koupelna jedním z prvních míst, které navštívíme. Tak ať je příjemná a útulná. Umyvadlové baterie mohou doplnit styl a krásu vaší koupelny. Dávno neplatí, že si můžete vybírat z pár druhů baterií ať už pákových, nebo klasických. Keraservis vám poskytne širokou nabídku vysoce kvalitních baterií z odolného materiálu.

Na výběr máte:

 • klasiku v podobě stojánkových baterií (v nabídce i několik barevných provedení, pákové i kohoutkové),
 •  Nástěnné baterie (chrom a nerez provedení je standardem),
 • nebo podomítkové baterie? (záruka čistých linií a moderního vzhledu).

Každá varianta má “to své” do sebe. Záleží na vašem vkusu a designu umyvadla a celkovém uspořádání koupelny. Ve všech případech platí, že kvalita a styl se pojí v dokonalou krásu i praktičnost. Vyberte si tu správnou dominantu pro soukromé wellness a užívejte si nadčasovost ve všech směrech.

Velký výběr baterií najdete v našich prodejnách a našem e-shopu, kde si jistě vyberete dle svých představ.

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.keraservis.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno