full screen background image

Živé podlahy u vás doma

Víte, co představují takzvané živé podlahy? Pokud tápete, prozradíme vám jejich kouzlo, které tkví ve velmi inovativním vzhledu celé podlahy i ve skutečně nadčasových a zcela unikátních vlastnostech. Tyto takzvané živé podlahy naleznou své uplatnění zejména v soukromých, ale také komerčních prostorech. Nehrozí jim totiž žádné vyblednutí a dokonce ani nepříjemné zažloutnutí. Podlahy jsou robustní, elastické a bez zbytečného zápachu a emisí. Kromě jiného mají tyto podlahy regenerační schopnosti, tudíž se nemusíte obávat toho, že vaše podlaha po několika letech ztratí na své funkci a budete ji nuceni vyměnit.

 

Na výběr máte z úžasných 32 dekorů

Naše kolekce s názvem EGGER PRO Design nabízí neskutečných 32 různých dekorů, jejichž úkolem je imitovat například dlažbu či dřevo. Přičemž je konstrukční výška neuvěřitelných 5mm. Pokud vás zajímá samotná instalace této živé podlahy, tak ta je díky zaklapávacímu systému UNI fit velmi jednoduchá a také rychlá. K těmto podlahám je rovněž možné zakoupit i různé další produkty, kterými jsou například lišty či podložky, které se kombinují s danou živou podlahou. Díky tomu docílíte skutečně ohromujícího vzhledu, který ocení nejen váš komerční prostor nýbrž i samotný dům či byt.

 

Přírodní materiály jsou samozřejmostí

Přírodní materiál je u těchto živých podlah samozřejmostí, jelikož nám velmi záleží na životním prostředí. Nečekejte tedy žádné PVC a podobně. Kromě jiného jsou tyto podlahy odolné vůči jakémukoliv mechanickému poškrábání a imunní jsou i vůči změnám teplot v interiéru. Podlaha se navíc velmi dobře udržuje, je tichá a neklouže. Pokud si tak tuto živou podlahu aplikujete do interiéru, poskytneme vám na ni záruku na neskutečných 25 let a v případě, kdy ji využijete v komerčních prostorách, bude vám na ni poskytnuta záruka na dostačujících pět let.

 

Struktura živé podlahy

Zdroj: https://www.supellex.cz/termoplasticky-polyuretan-egger-pro-design

 

Vždy je ale lepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Rádi vám s realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši produktoví konzultanti.

Další informace a inspiraci najdete na:https://www.supellex.cz/


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *