Dopřejte své pleti elixír mládí

0

Problematická pleť a suchá kůže. Dvojice dermatologických nepříjemností jde ruku v ruce se zimním počasím. Studený vítr, mrazivý vzduch a nedostatek slunečního svitu jsou největšími nepříteli naší pleti. Popraskané žilky, zarudlé flíčky, šupinatá pokožka a první vrásky na sebe nenechají dlouho čekat. Dokonalé vizáži je třeba jít naproti a pomoci pokožce s regenerací.

Více škody než užitku byste v zimě nadělali s užíváním hydratačních krémů. Obsahují vodu, která na povrchu kůže studí a namrzá, v konečném důsledku tak působí velmi kontraproduktivně. Při poklesu teplot pod deset stupňů Celsia jsou ideálním pomocníkem pro pobyt v exteriérech mastné krémy a tělové oleje. Vytvoří na těle pomyslný film, jenž chrání, vyživuje a regeneruje zároveň. Jedním z účinných přírodních zázraků je Renovality Argan Oil. Arganový olej je velmi bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, vitaminů a fytosterolů. Pro poškozenou, zarudlou nebo vysušenou pleť je tím pravým elixírem, který nejen uleví, ale i zhojí malé praskliny. Z arganových oříšků je získán lisováním za studena, čímž si zachovává všechny své vlastnosti. Pro maximální efekt aplikujte denně malé množství do dlaní. Krouživými pohyby vmasírujte do obličeje a oblasti krku. Olej je též vhodný jako maska do vlasů.

 

Když příroda léčí

Očistnou a léčivou funkci na ekzémy, akné a spáleniny má Renovality Apricot Oil z jader meruněk. Díky jeho působení pleť zjemní a zvýší svou pružnost. Své místo má v každé domácnosti i lékárničce, obdobně jako ricinový Renovality Castor Oil, který je získáván ze semen rostliny skočce obecného. Jeho extrakt urychluje ošetření zhojených jizev a jako teplý obklad velmi dobře uleví namoženým svalům. Účinný boj proti předčasnému stárnutí lze vyhrát s opunciovým roztokem Renovality Opuntia Oil, jenž je uznáván jako specialista ve vypínání vrásek. Pro ženy v menopauze se pak velmi dobře hodí šípkový olej Renovality Rosehip Oil, který je bohatým zdrojem vitaminu C, chrání před vnějším prostředím a snadno se vstřebává. Dopřejte své pleti kvalitní pleťové oleje a ona se vám odmění mladistvým a zdravým vzhledem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno