full screen background image

Pohodové usínání zajistí zdravotní i běžné matrace

Kdo má potíže s usínáním, nemusí se hned obracet na obvodního lékaře a žádat ho o medikaci… Potíže by se měly řešit od prapůvodu. Nejprve by se měly vyloučit rušivé vlivy v místnosti, kde se usíná – elektronika, puštěná televize, takzvané „modré světlo“, nevětraná místnost, nepřevlečené ložní povlečení a nevyvětrané peřiny. Dále by si notoričtí nespáči měli odpustit opulentní večeře minimálně tři hodiny před usnutím, jakož i namáhavou fyzickou zátěž. V neposlední řadě se má myslet pozitivně – tedy žádné dohady s dospívajícími dětmi, natož s partnerem. Pokud ani to nepomůže, na řadu přichází otázka, na čem vlastně spíme. Opravdu máme kvalitní matrace i lamely v lůžku? Jakostní certifikované matrace 140×200 cm jsou nejoblíbenějším produktem z řady podložek do postelí.

 

Nenechte se zahanbit malou postelí, do velkého lůžka patří matrace 160×200 cm

Ani matrace 160×200 cm nejsou k zahození. Jejich rozměr dává spáčům a odpočívajícím lidem možnost pohodového rozvalování se při usínání i během samotného spánku. Kdo totiž potřebuje více prostoru na spánek, často mění polohy či se takzvaně „točí“ na lůžku, neměl by se nechat omezovat stísněným prostorem určeným ke spaní.

 

Na maxi lůžko patří speciálně zkonstruované maxi matrace 180×200 cm

Chcete-li se pohodlně vyspat ve dvou a máte-li v ložnici dostatek prostoru na velkou postel pro dva, neváhejte s pořízením maxi matrace 180×200 cm. Výhodou matrace těchto rozměrů je, že je speciálně zkonstruována, aby se ve středu nebo na frekventovaných místech po čase neproležela. Svoje ergonomické vlastnosti, pružnost a zároveň pevnost si uchovává i po dlouholetém používání. Zatočte s rozjížděním dvou matrací na jedné posteli jednou pro vždy a pořiďte si matraci 180×200 cm. Nebudete litovat!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *