S kvalitou vína roste chuť

0

Každý zkušený vinař Vám dá jistě za pravdu, že kvalitní víno je výsledkem prvotřídní a náležité péče, začínající již na vinici. V současnosti se většina z vinařů vrací k ekologickému ošetřování vinic, což je daleko šetrnější způsob nejen k samotným vinicím, ale i k životnímu prostředí a to hlavně díky minimálnímu podílu chemických látek. Pro společnost Alifea WINE je velmi důležitým faktorem výběru kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín vysoká úroveň těchto vín. Proto u nás naleznete pouze kvalitní vína, která prochází přísným degustačním výběrem, mnohdy trvajícím i několik let. Pro lepší přehled jsme kvalitní vína označili hvězdičkami, které vyjadřují náš názor na víno v poměru ceny a kvality.

 

Jednoduchý výběr díky degustacím

Svou činnost jsme započali v roce 2012 vstoupením na český trh s kvalitními víny. Od té doby se s největším úsilím a pílí věnujeme distribuci a prodeji kvalitních vín z celého světa. Prezentujeme vybraná kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína z takových vinařských velmocí, jako jsou Francie, Itálie, Rakousko a Německo. V posledních letech jsme se umístili v mnoha soutěžích na předních příčkách, což pouze dokazuje naše kvality. Při naší práci se neřídíme radami kritiků, ale spoléháme především na naši intuici a vlastní úsudek. Díky tomu mnohdy nalezneme nově vznikající vinařství s nabídkou kvalitních vín, o kterém svět ještě neví. Využijte příležitosti a nakupte si naše degustační sady vín za zvýhodněnou cenu.

 

To nejlepší z naší nabídky

Protože je pro nás velmi důležitý Váš názor na kvalitní vína z naší nabídky, snažíme se neustále doplňovat zásoby a zjednodušovat své služby. Pro Váš lepší přehled a výběr kvalitního vína jsme zorganizovali pravidelné degustace vín Praha, kde má každý milovník kvalitních vín možnost vyzkoušet a ochutnat z rukou uznávaných vinařů a sommeliérů, jež s námi dlouhodobě spolupracují, to nejlepší z našeho sortimentu. Jestliže nemáte tušení, dle jakých kritérií si vybrat to své víno, věřte, že právě na těchto degustacích vín se naučíte, jak si vybrat to pravé. Věříme, že budete s nákupem na našem e-shopu maximálně spokojeni a že se k nám budete i v budoucnu vždy rádi vracet!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno